04.07.2021
Телеканал NTD

В Індії знайшли залишки міста віком понад 4000 років

В Індії знайшли залишки міста віком понад 4000 років

В індійському селі Бабганіяв, що біля Варанасі, археологи ведуть розкопки на місці давнього поселення. Вони вважають,..

Дата завантаження: 2021-08-04

video

В індійському селі Бабганіяв, що біля Варанасі, археологи ведуть розкопки на місці давнього поселення. Вони вважають, що місту понад 4000 років. Його знайшли місцеві жителі.

[Ананд Кумар, житель села Бабганіяв]:
«Я набирав тут землю для свого будівництва. Коли ми копали, побачили статуетки Шиви й Нанді. Ми повідомили про це вченим Бенареського індуїстського університету, і почалися розкопки».

Археологи знаходять статуї та плити із зображенням індуїстських божеств. Також виявлено фундаменти кількох храмів. Трапляються артефакти, створені 3500‒4000 років тому, а є й пізнішого періоду.

[Ашок Кумар Сінгх, археолог]:
«Зараз ми знаходимо предмети часів Імперії Гуптів. Виявили піч, кілька конструкцій, кам’яні стіни й підлоги».

Імперія Гуптів існувала з IV по VI століття нашої ери. Час правління цієї династії вважається золотою добою Індії. Тоді сформувалися підвалини індійської літератури, філософії, образотворчого мистецтва й архітектури.

Нині село Бабганіяв малонаселене. Але вчені вважають, що в давнину тут міг бути центр Варанасі — духовної столиці Індії.

Схожі руїни також знайдено в Сарнатгу, Тілампурі та інших передмістях Варанасі. Розкопки допоможуть розкрити більше таємниць давніх цивілізацій Індії.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Індії знайшли залишки міста віком понад 4000 роківРоботи-помічники й станції медогляду: у Парижі пройшла виставка технологійУ Парижі до Олімпіади-2024 хочуть розпочати роботу служби аеротаксіGPS-трекери для дроздів: біологи вивчають причини міграції співочих птахівІспанський стартап робить стейки із замінника м’яса за допомогою 3D-принтераЯпонська компанія Fujifilm: від плівки для фотоапаратів до ПЛР-тестівПлавучі зелені острови допоможуть очистити озеро від синьо-зелених водоростейСобаки допомагають науковцям шукати черепахНовий застосунок розшифровує почуття котівПерший у світі надрукований на 3D-принтері міст відкрився в Амстердамі