05.09.2022
Телеканал NTD

Надувний скутер-валізу винайшли в Японії

Надувний скутер-валізу винайшли в Японії

З'їздити по покупки в магазин чи перевезти якісь речі. Тепер для цього не обов'язково потрібна машина..

Дата завантаження: 2022-07-05

video

З’їздити по покупки в магазин чи перевезти якісь речі. Тепер для цього не обов’язково потрібна машина чи громадський транспорт. У Японії знайшли зручніший спосіб: надув і поїхав.

Цей скутер розробили дослідники Токійського університету. Назвали його «Поімо», що означає «портативна надувна мобільність».

Скутер електричний. У багажнику може поміститися рюкзак середньої величини чи валіза. Надувається за дві хвилини.

[Хірокі Сато, дослідник Токійського університету]:

«Коли я вперше задумався про розроблення засобу пересування, то хотів, щоб він міг долати відстань приблизно в одну милю, наприклад між залізничною станцією і роботою, де немає громадського транспорту».

Вага скутера — 10 кілограмів. Матеріал — термопластичний поліуретан. Одного зарядження вистачає приблизно на 90 хвилин. Найбільша швидкість — 15 кілометрів за годину.

Дослідники також розробили застосунок, який дає змогу змінювати форму скутера. В одній варіації на нього можна сідати верхи, а в іншій він обрисами нагадує крісло.

[Хірокі Сато, дослідник Токійського університету]:
«У майбутньому він підлаштовуватиметься під особливості кожної людини. Наприклад, під зріст і таке інше».

Розробники також кажуть, що потрібні додаткові випробування. За їхніми словами, скутер треба зробити безпечним для керування.
Коротке посилання на цю сторінку:

Надувний скутер-валізу винайшли в ЯпоніїУчені перевіряють тварин на віруси, щоб запобігти новим пандеміямВід баристи до будівельника: роботи Сінгапуру виходять на роботуРоботи в метро й штучний інтелект для сліпих: технологічна виставка в ПарижіАерофотознімання снігу допомагає ліпше управляти водними ресурсами СШАПомпеї охоронятиме робопесРуїни давньоримських храмів виявили в НідерландахПрототип космічного заводу готують до запуску у Великій БританіїGPS-нашийники створюють невидимий загін для корівМісяцехід випробували на вулкані Етна

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: