20.01.2022
Телеканал NTD

Учені випробовують екологічний двигун для космічних ракет

Учені випробовують екологічний двигун для космічних ракет

На горі біля швейцарського курорту Гштад група вчених випробовує двигун, який, за їхніми словами, зробить ракетну..

Дата завантаження: 2022-01-19

video

На горі біля швейцарського курорту Гштад група вчених випробовує двигун, який, за їхніми словами, зробить ракетну галузь екологічнішою.

Британська компанія винайшла двигун, який працює на найчистішому паливі з можливих. І завдяки йому можна буде виводити ракети на орбіту. Назвали його Pulsar Fusion.

[Річард Дінен, голова компанії-розробника]:
«Ми хотіли побачити, як двигун працює за максимального тиску. І ми досягли цього під час перших випробувань у Швейцарії. Для цього паливо має бути рідким, а не газоподібним».

До складу палива входять перероблений поліетилен високої щільності та оксид азоту, які горять разом. Учені вважають, що це паливо менш токсичне, ніж нинішні.

[Річард Дінен, голова компанії-розробника]:
«Багато ракетних двигунів виділяють справді вкрай токсичні випари, які ми не хочемо бачити в атмосфері. Тоді як вода й СО₂ роблять цей двигун дуже актуальним. Це одне з найекологічніших рішень у світі».

Компанія каже, що якщо вдасться знайти інвесторів, то її розробка може стати провідною в космічній галузі.

[Річард Дінен, голова компанії-розробника]:
«Америка має власну космічну агенцію, але для багатьох запусків вони залучають приватні компанії, бо ті працюють швидше. Знаєте, зараз це досить добре досліджена модель. Невеликі компанії, такі як наша, можуть створювати щось неймовірно швидко і швидко тестувати це на міжнародному рівні».

Кінцева мета компанії — створити ракетний двигун, який працюватиме на термоядерному синтезі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Учені випробовують екологічний двигун для космічних ракетДослідження: таємне життя лисиць у великих містахУ США з’являться «розумні» електролітаки за ціною позашляховикаАвтопром 2021-го: розкіш, інновації та електричні технологіїПерший у світі автобус-поїзд запустили в ЯпоніїЧому виникає біль у спині, і що з цим робитиРозроблено дрон, яким керують силою думкиНауковці вилікували від паралічу мишу й тепер переходять до випробувань на людяхФейсбук оприлюднив нову назву та логотипКімнату для гладіаторів знайшли під час розкопок амфітеатру в Англії