20.07.2022
Телеканал NTD

Учені випробовують екологічний двигун для космічних ракет

Учені випробовують екологічний двигун для космічних ракет

На горі біля швейцарського курорту Гштад група вчених випробовує двигун, який, за їхніми словами, зробить ракетну..

Дата завантаження: 2022-08-20

video

На горі біля швейцарського курорту Гштад група вчених випробовує двигун, який, за їхніми словами, зробить ракетну галузь екологічнішою.

Британська компанія винайшла двигун, який працює на найчистішому паливі з можливих. І завдяки йому можна буде виводити ракети на орбіту. Назвали його Pulsar Fusion.

[Річард Дінен, голова компанії-розробника]:
«Ми хотіли побачити, як двигун працює за максимального тиску. І ми досягли цього під час перших випробувань у Швейцарії. Для цього паливо має бути рідким, а не газоподібним».

До складу палива входять перероблений поліетилен високої щільності та оксид азоту, які горять разом. Учені вважають, що це паливо менш токсичне, ніж нинішні.

[Річард Дінен, голова компанії-розробника]:
«Багато ракетних двигунів виділяють справді вкрай токсичні випари, які ми не хочемо бачити в атмосфері. Тоді як вода й СО₂ роблять цей двигун дуже актуальним. Це одне з найекологічніших рішень у світі».

Компанія каже, що якщо вдасться знайти інвесторів, то її розробка може стати провідною в космічній галузі.

[Річард Дінен, голова компанії-розробника]:
«Америка має власну космічну агенцію, але для багатьох запусків вони залучають приватні компанії, бо ті працюють швидше. Знаєте, зараз це досить добре досліджена модель. Невеликі компанії, такі як наша, можуть створювати щось неймовірно швидко і швидко тестувати це на міжнародному рівні».

Кінцева мета компанії — створити ракетний двигун, який працюватиме на термоядерному синтезі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Учені випробовують екологічний двигун для космічних ракетГігантську гідроакумулювальну електростанцію запустили у ШвейцаріїПрототип космічного заводу готують до запуску у Великій БританіїЗастосунок допомагає пакистанцям із глухотою спілкуватися з іншими людьмиЛондонський стартап створює аватари зі «справжнім обличчям» для метавсесвітуБіженець побудував у таборі в Кенії сонячну електростанціюУ Японії зробили міцний бетон із харчових відходівВіртуальна реальність дає мешканцям будинків для людей похилого віку змогу подорожуватиНове фото скупчення галактик показали НАСА й Джо БайденНа грецькому острові Тілос більше немає сміттєзвалища

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: