20.04.2022
Телеканал NTD

Чому виникає біль у спині, і що з цим робити

Чому виникає біль у спині, і що з цим робити

Біль у спині перетворюється на епідемію. Під час карантину чимало людей сидять удома за комп'ютерами й..

Дата завантаження: 2022-05-20

video

Біль у спині перетворюється на епідемію. Під час карантину чимало людей сидять удома за комп’ютерами й менше рухаються. І проблема стає дедалі очевиднішою. Наприклад, у Великій Британії це одна з найпоширеніших причин недієздатності.

Нещодавно спину потягла й королева Єлизавета ІІ. Після цього про проблеми з хребтом заговорили голосніше.

Звісно, у випадку з королевою все можна списати на вік. Але фізіотерапевти зазначають, що біль у спині зараз набагато частіше виникає і в молодих.

[Ліба Ширан, фізіотерапевт]:
«Вони стають частішими навіть серед дітей шкільного віку».

Якщо це розтягнення, то зазвичай проходить саме собою. Але, як кажуть фахівці, розтягнення спини трапляється досить рідко.

[Ліба Ширан, фізіотерапевт]:
«Розтягнення зв’язок у хребті може стати великою проблемою, але це не дуже поширене явище. <…> Значно обтяжливіший біль — це біль, який стає постійним».

Водночас причин такого болю може бути дуже багато.

[Ліба Ширан, фізіотерапевт]:
«Це може бути невралгічний біль, який поширюється вниз по нозі та вражає нерв. Може бути ноципластичний біль, який, по суті, вважається ознакою ураження центральної нервової системи. І часто трапляється комбінація всіх цих чинників. Розтягнення зв’язок чи тканинна патологія окремо буває вкрай рідко».

Медики радять, що якщо болить спина, слід і далі бути активним і виконувати всі повсякденні справи. За їхніми словами, це ключова річ, бо тривала бездіяльність може лише посилити біль.
Коротке посилання на цю сторінку:

Чому виникає біль у спині, і що з цим робити«Тесла» об’їде Австралію, щоб випробувати заряджання від гнучких сонячних панелей«Розумні» кросівки допоможуть скоригувати техніку бігуРобот-кріт повзає в зерні й шукає жуків та грибокУ Японії зробили робота з руками-виделкамиЗ’явилося перше зображення чорної діри, що в центрі нашої галактикиАерофотознімання снігу допомагає ліпше управляти водними ресурсами СШАІдеально зручні велосипедні сидіння розробили в ЧехіїДо бідних районів Найробі проводять дешевий інтернетВ Аргентині описали найбільшого мегараптора з довгими кігтями-серпами

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: