06.09.2022
Телеканал NTD

У Бразилії знайшли кістки динозаврів і сподіваються відкрити нові види

У Бразилії знайшли кістки динозаврів і сподіваються відкрити нові види

Величезну кістку динозавра знайшли в бразильському штаті Мараньян. Палеонтологи вважають, що натрапили на ціле кладовище доісторичних..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Величезну кістку динозавра знайшли в бразильському штаті Мараньян. Палеонтологи вважають, що натрапили на ціле кладовище доісторичних ящерів. Вони розраховують відкрити нові види вимерлих тварин.

[Елвер Маєрс, палеонтолог]:
«Стегнова кістка — найбільша з тих, що ми знайшли. Викопували її поступово. Спочатку з’явилася невелика частина. І кістка все не закінчувалася й не закінчувалася. Ми й гадки не мали, що вона буде такою великою».

Розкопки розпочалися в червні. Першу скам’янілість виявили робітники, які прокладають залізницю.

Учені вважають, що кістки належать ящерам із роду титанозаврів. Вони жили від 140 до 66 мільйонів років тому в крейдяний період.

Нині скам’янілості вивчають. Нові знання допоможуть зрозуміти, яким був обмін речовин в організмі таких гігантів.

Титанозаври виростали до 30 метрів завдовжки й могли важити понад 50 тонн. Вони мали довгі шиї та хвости. Харчувалися рослинами.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Бразилії знайшли кістки динозаврів і сподіваються відкрити нові видиGPS-нашийники створюють невидимий загін для корівНовий імплантат допоміг глухій жінці знову чутиЗнайшли тест, який може врятувати від ракуДві чилійки випадково знайшли рідкісні останки давньої морської рептиліїУчені перевіряють тварин на віруси, щоб запобігти новим пандеміямБіженець побудував у таборі в Кенії сонячну електростанціюВід баристи до будівельника: роботи Сінгапуру виходять на роботуЦілий скарб зі стародавніх мумій знайшли в єгипетському некрополі СаккариУ Японії зробили міцний бетон із харчових відходів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: