06.09.2022
Телеканал NTD

Кількість загиблих через зливи на Шрі-Ланці зросла до 25 осіб

Кількість загиблих через зливи на Шрі-Ланці зросла до 25 осіб

Такі наслідки злив на Шрі-Ланці. Кількість загиблих унаслідок повеней та зсувів у країні зросла до 25...

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Такі наслідки злив на Шрі-Ланці. Кількість загиблих унаслідок повеней та зсувів у країні зросла до 25. Більша частина з них потонула.

Тут, у столиці Північно-Західної провінції, зійшов зсув. Він зруйнував житлові будинки. Загинуло принаймні двоє осіб.

[житель села]:
«Рясний дощ почався о сьомій вечора, а це сталося десь о пів на десяту. У темряві ми нічого не могли вдіяти. Тіла загиблих знайшли лише вранці».

Зливи пройшли в 17 із 25 округів Шрі-Ланки. Затоплено багато автотрас, зокрема основні транспортні артерії. У великому місті Чілау затопило лікарню.

[Асірі Карунавардене, голова Національного будівельного інституту]:

«Коли випустили попередження про небезпеку зсувів, і десь іде дощ, то зсув у тому районі, найімовірніше, буде. Треба дослухатися до попереджень та діяти відповідно».

За даними метеобюро, за найближчі два дні дощі припиняться. Ділянка пониженого тиску зміщується до узбережжя Індії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кількість загиблих через зливи на Шрі-Ланці зросла до 25 осібЄвропарламент ухвалив резолюцію щодо насильницького вирізання органів у КитаїЗемлетрус в Афганістані: щонайменше 1000 загиблихКоаліція Макрона втратила більшість у французькому парламентіДві масові стрілянини за вихідні: 11 загиблих, 8 пораненихУ Валенсії — найсильніша повіньЖителі Шанхая протестують проти карантинних центрів у житлових будинкахВерховний суд США скасував закон, який дозволяв абортиЦіна на бензин у США досягла історичного максимумуСуд Великої Британії дозволив депортувати нелегальних мігрантів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: