20.03.2022
Телеканал NTD

МКС розслідує можливі злочини проти людяності у Венесуелі

МКС розслідує можливі злочини проти людяності у Венесуелі

Міжнародний кримінальний суд розпочав розслідування можливих злочинів проти людяності у Венесуелі. Цей крок вітають активісти, які..

Дата завантаження: 2022-05-20

video

Міжнародний кримінальний суд розпочав розслідування можливих злочинів проти людяності у Венесуелі.

Цей крок вітають активісти, які обстоюють права людини в країні.

[Андреїна Бадель, дочка колишнього політичного в’язня]:
«Це підтвердження заслуг сотень жертв, людей, які мали достатньо сміливості, щоб осудити несправедливість. Це також результат роботи багатьох міжнародних правозахисних організацій, які нас підтримують».

Позови подали ще у 2017 році. Тоді кілька місяців у країні відбувалися антиурядові протести. А після цього Верховний суд Венесуели розширив повноваження президента та обмежив функції парламенту, де опозиція мала більшість.

[Альфредо Ромеро, правозахисник]:

«Розслідування почалося, і тепер висунути звинувачення й навіть видати ордер на арешт можуть кожної миті. Але є імовірність, що слідство не знайде винних».

Примітно, що президент Венесуели Ніколас Мадуро погодився підписати меморандум порозуміння з Міжнародним кримінальним судом та сприяти слідству. Водночас він наголосив, що не підтримує цей процес.

Представники МКС оцінюватимуть дії обох сторін: і чинної влади, і опозиції.
Коротке посилання на цю сторінку:

МКС розслідує можливі злочини проти людяності у ВенесуеліДесятки тисяч жителів Сіднея втекли від повеніЧерез спалах епідемії коронавірусу Гонконг обмежив роботу громадського транспортуПутін визнав незалежність ДНР і ЛНР, Захід обіцяє санкціїООН закликає КНДР відкрити кордони для гумдопомогиВ Угорщині та Сербі у владі залишилися колишні лідериКандидатуру Трампа підтримало більш як половина учасників конференції Американського консервативного союзуМакрон висунув свою кандидатуру на президентські вибориЯпонія і Таїланд підписали оборонну угодуДелегація зі США пообіцяла Тайваню підтримку

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: