29.11.2021
Телеканал NTD

У Греції посилили обмеження через коронавірус

У Греції посилили обмеження через коронавірус

[жителька Афін

Дата завантаження: 2021-11-29

video

[жителька Афін]:
«Мені не подобаються нові заходи. Ми не в тюрмі, ми цивілізовані люди. І мені це взагалі не до вподоби».

Великі черги вишикувалися в Афінах біля входів до магазинів. З вихідних у Греції діють нові антиковідні заходи. Магазини, банки, держустанови, а також кафе, зокрема й відкриті тераси, тепер можна відвідувати тільки вакцинованим або тим, хто має свіжий негативний тест на коронавірус. Документи перевіряють на вході.

[Анастасія Спілеополоу, власниця магазину тканин]:
«Це дуже важко. Не можна від нас чекати, що ми будемо, як поліціянти, просити паспорти та сертифікати вакцинації у всіх, хто входить. Сім місяців ми були закриті, було дуже складно, а тепер ці нові заходи. До чого це все приведе?»

[жителька Афін]:
«Економіка постраждає у кожному разі, і ці заходи були необхідними, як й інші. Тому я погоджуюся з ними».

У листопаді добова кількість нових заражених коронавірусом у Греції мало не щодня б’є рекорди й майже досягла 7000 осіб. Тому й запровадили нові обмеження.

Вони діють і на робочих місцях. Невакцинованих зобов’язали тестуватися на COVID двічі на тиждень. До цього більша частина нещеплених працівників мусила робити тести щотижня.

[житель Афін]:
«Якщо не вакцинується достатньо людей, не думаю, що ми будемо у безпеці з цими заходами».

[житель Афін]:
«Заходи будуть ефективними, якщо їх дотримуватимуться всі. І, гадаю, їх пізно запровадили. Треба було набагато раніше».

У Греції живе 11 мільйонів людей. Повністю вакцинувалося близько 60 відсотків населення.

За весь час пандемії у країні виявили майже 790 тисяч заражених. Близько 16 тисяч пацієнтів померло.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Греції посилили обмеження через коронавірусВелике прибирання: південь Італії оговтується після рідкісного штормуУраган «Іда» став одним із найсильніших у ЛуїзіаніПісля торнадо: як сім’я дивом вижила під час урагану «Іда»Сім андських кондорів випустили в дику природу в АргентиніООН: відділення «Ісламської держави» розширило свій вплив на майже весь АфганістанСША почали впускати вакцинованих міжнародних мандрівниківЖиття на висохлому озері: дюни наступають«Страшно й красиво»: подивитися на виверження вулкана на острові Пальма приїжджають туристи