25.12.2024
Телеканал NTD

Найвищий оглядовий майданчик у Західній півкулі відкрився в Нью-Йорку

Найвищий оглядовий майданчик у Західній півкулі відкрився в Нью-Йорку

Чарівним нью-йоркським небокраєм тепер можна милуватися з нового оглядового майданчика. Він відкрився над жвавою вулицею мангеттенського..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Чарівним нью-йоркським небокраєм тепер можна милуватися з нового оглядового майданчика. Він відкрився над жвавою вулицею мангеттенського Вест-Сайду й розташувався на 105 поверсі. Це найвищий панорамний майданчик не лише в Північній Америці, а й у всій Західній півкулі.

[Дінджель Картер, школярка]:
«Дуже весело тут стояти. Видно землю, можна уявляти, ніби наступаєш на машини».

Майданчик називається Edge, тобто «Край». З нього видно Середній і Нижній Мангеттен, зокрема Емпайр-стейт-білдинг, Крайслер-білдинг і Всесвітній торговий центр 1. А ще річку Гудзон та околиці Нью-Джерсі.

Edge на 30 метрів вищий за оглядовий майданчик на Емпайр-стейт-білдинг.

[Енджел Маршалл, відвідувачка]:
«Це неймовірно й напрочуд гарно, дуже красиво. Слід набратися сміливості, щоб подивитися вниз через скло. Хіба ми не на 105 поверсі? Саме так».

На відміну від інших майданчиків, тут ніщо не заважає огляду, бо стіни скляні.

Це місце відкрилося під час поширення коронавірусу. Тому організаторам довелося терміново продумувати заходи безпеки.

[Джейсон Горкін, віцепрезидент Hudson Yards Experiences]:
«У нас тут скрізь є антисептичний гель для рук, ми неодноразово протираємо поверхні, яких часто торкаються. Обмежуємо й кількість відвідувачів. Чим менше людей, тим більше місця в ліфтах. І ми щиро закликаємо людей, щоб вони ліпше залишалися вдома, якщо погано почуваються».

Комплекс, у якому відкрився майданчик, називається Hudson Yards. Його побудували 2019 року. Там є квартири, офіси, готель, школа, концертний зал і торговий центр.
Коротке посилання на цю сторінку:

Найвищий оглядовий майданчик у Західній півкулі відкрився в Нью-ЙоркуНародну музику шоро в Бразилії визнали культурною спадщиноюБоснійські майстри прикрашають великодні яйця розписом та навіть підковамиМіжнародний день бджіл: як вивчають цих комах із часів ГалілеяКитайські майстри готують повітряних зміїв до видовищного фестивалюПавич, коала та дракон: виставку квітів в індійському штаті Тамілнад присвятили дикій природіТвори мистецтва з обрізків робить єгипетський теслярМодниці привабили увагу на Чемпіонаті світу з кінних перегонів у ДубаїТуніська співачка хоче відродити в країні давню берберську мовуВигадливе та дивовижне керамічне мистецтво показали в Лондоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: