28.09.2024
Телеканал NTD

Понад 6000 бігунів узяли участь у півмарафоні на заході Англії

Понад 6000 бігунів узяли участь у півмарафоні на заході Англії

Вулицями старовинного британського міста Бат пробігло понад 6000 спортсменів. Тут відбувся традиційний півмарафон, який проводять уже..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Вулицями старовинного британського міста Бат пробігло понад 6000 спортсменів. Тут відбувся традиційний півмарафон, який проводять уже майже 40 років.

Цього року через поширення у світі китайського коронавірусу бігунів удвічі менше. Однак організатори від змагань відмовлятися не стали, бо медики не заперечували.

Забіг починається й закінчується на вулиці Грейт-Палтні-стріт. Маршрут проходить уздовж обох берегів річки Ейвон.

Уперше півмарафон у Баті провели 82-го року. У ньому беруть участь спортсмени, які готуються до лондонського марафону. Змагання скасовували лише раз — два роки тому. Тоді в березні лежало ще надто багато снігу.

Забіг у Баті — це найбільший одноденний благодійний захід на південному заході Англії. 2016 року організатори зібрали понад два мільйони фунтів стерлінгів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Понад 6000 бігунів узяли участь у півмарафоні на заході АнгліїП’єр де Кубертен: Олімпіада повертається в місце народження батька сучасних ігор265 000 осіб у 169 країнах взяли участь у благодійному забігуНайшвидша 90-річна жінка світу: 200 метрів за 51 секундуСпорт із собакою — новий тренд серед китайцівПерегони в стилі Дикого Заходу: змагання з кінного скіджорингу пройшли в СШАКоул Брауер стала першою американкою, яка наодинці здійснила кругосвітнє плавання, без зупинок і допомоги

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: