04.06.2021
Телеканал NTD

Понад 6000 бігунів узяли участь у півмарафоні на заході Англії

Понад 6000 бігунів узяли участь у півмарафоні на заході Англії

Вулицями старовинного британського міста Бат пробігло понад 6000 спортсменів. Тут відбувся традиційний півмарафон, який проводять уже..

Дата завантаження: 2021-08-04

video

Вулицями старовинного британського міста Бат пробігло понад 6000 спортсменів. Тут відбувся традиційний півмарафон, який проводять уже майже 40 років.

Цього року через поширення у світі китайського коронавірусу бігунів удвічі менше. Однак організатори від змагань відмовлятися не стали, бо медики не заперечували.

Забіг починається й закінчується на вулиці Грейт-Палтні-стріт. Маршрут проходить уздовж обох берегів річки Ейвон.

Уперше півмарафон у Баті провели 82-го року. У ньому беруть участь спортсмени, які готуються до лондонського марафону. Змагання скасовували лише раз — два роки тому. Тоді в березні лежало ще надто багато снігу.

Забіг у Баті — це найбільший одноденний благодійний захід на південному заході Англії. 2016 року організатори зібрали понад два мільйони фунтів стерлінгів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Понад 6000 бігунів узяли участь у півмарафоні на заході АнгліїЇда, сон і тренування: німецька каратистка прагне потрапити на Олімпіаду-2020У Швеції німецькі слеклайнери побили світовий рекорд із хайлайнуІспанець виконав рекордне 30-метрове переднє сальто на змаганнях із фрирайдуНімецький чемпіон із веслувального слалому готується до своєї третьої ОлімпіадиРежим надзвичайної ситуації і порожні трибуни: на Іграх-2020 не буде глядачівЯпонська суддя із дзюдо черпає натхнення в роботі з феєрверками