22.06.2021
Телеканал NTD

На аукціон виставлять сцену з Ліверпуля, на якій починав виступати гурт «Бітлз»

На аукціон виставлять сцену з Ліверпуля, на якій починав виступати гурт «Бітлз»

На цій невеликій дерев'яній сцені виступали музиканти британського гурту «Бітлз» ще до того, як прославилися на..

Дата завантаження: 2021-09-22

video

На цій невеликій дерев’яній сцені виступали музиканти британського гурту «Бітлз» ще до того, як прославилися на весь світ. Вона стояла в колишньому кінотеатрі Lathom Hall у Ліверпулі. Тепер її виставлять на аукціон в Нью-Йорку.

Уперше «бітли» зіграли на цій сцені в травні 60-го. Потім дали кілька концертів на початку 61-го. Тоді група була невідомою, як і багато інших міських колективів, і її назва часто змінювалася.

[Джейсон Воткінс, співробітник аукціонної компанії]:
«Ця сцена — унікальна частина (історії «Бітлз»). Вона тісно пов’язана з їхньою ранньою кар’єрою».

З молотка також піде папірець з нашвидкуруч накиданими словами пісні «Гей, Джуд». Її в 68-му році написав Пол Маккартні.

Аукціон пройде онлайн 10 квітня. На продаж виставлять 300 предметів, пов’язаних з історією «Бітлз». За сцену хочуть уторгувати від 10 до 20 тисяч доларів. За рукописний текст пісні «Гей, Джуд» — до 180 тисяч.
Коротке посилання на цю сторінку:

На аукціон виставлять сцену з Ліверпуля, на якій починав виступати гурт «Бітлз»У Киргизстані пройшов фестиваль, присвячений спадщині предківУнікальне ацтекське шоу: танці під місяцемУ Мексиці вирішили врятувати ацтекську піраміду Пернатого ЗміяЦвітуть лише шість днів: у Ріо милуються квітками табебуйMet Gala: у чому красувалися зірки на червоній доріжціРеквізит із фільмів зі Сталлоне продадуть на аукціоніЦеремонію зміни варти біля Букінгемського палацу провели вперше з початку пандеміїКолишній індійський інженер уже 30 років робить яскравих ляльокГладіатори в обладунках з’явилися в Центральному парку Нью-Йорка