17.08.2021
Телеканал NTD

На аукціон виставлять сцену з Ліверпуля, на якій починав виступати гурт «Бітлз»

На аукціон виставлять сцену з Ліверпуля, на якій починав виступати гурт «Бітлз»

На цій невеликій дерев'яній сцені виступали музиканти британського гурту «Бітлз» ще до того, як прославилися на..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

На цій невеликій дерев’яній сцені виступали музиканти британського гурту «Бітлз» ще до того, як прославилися на весь світ. Вона стояла в колишньому кінотеатрі Lathom Hall у Ліверпулі. Тепер її виставлять на аукціон в Нью-Йорку.

Уперше «бітли» зіграли на цій сцені в травні 60-го. Потім дали кілька концертів на початку 61-го. Тоді група була невідомою, як і багато інших міських колективів, і її назва часто змінювалася.

[Джейсон Воткінс, співробітник аукціонної компанії]:
«Ця сцена — унікальна частина (історії «Бітлз»). Вона тісно пов’язана з їхньою ранньою кар’єрою».

З молотка також піде папірець з нашвидкуруч накиданими словами пісні «Гей, Джуд». Її в 68-му році написав Пол Маккартні.

Аукціон пройде онлайн 10 квітня. На продаж виставлять 300 предметів, пов’язаних з історією «Бітлз». За сцену хочуть уторгувати від 10 до 20 тисяч доларів. За рукописний текст пісні «Гей, Джуд» — до 180 тисяч.
Коротке посилання на цю сторінку:

На аукціон виставлять сцену з Ліверпуля, на якій починав виступати гурт «Бітлз»Мільйони тюльпанів зацвіли під КиєвомІталійська піца з торгового автомата: жителів Рима здивували нововведеннямХрам ацтеків у Мехіко знову приймає відвідувачівПокрівельники Парижа хочуть додати свою майстерність до списку ЮНЕСКОУ Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схилПаличка Гаррі Поттера й шолом штурмовика: аукціон реквізиту для голлівудських фільмівЛос-анджелеський зоопарк знову відкривається після карантинуПоспостерігати за птахами в Центральному парку: жителі Нью-Йорка запасаються біноклямиУ болівійському зоопарку вдруге приносять потомство рідкісні андські фламінго