25.05.2024
Телеканал NTD

Вогні та вибухи: у Тультепеку проводять фестиваль феєрверків

Вогні та вибухи: у Тультепеку проводять фестиваль феєрверків

Мексиканське місто Тультепек поринуло у фестиваль піротехніки. Учасники шоу підготували святкові платформи з величезними фігурами биків,..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Мексиканське місто Тультепек поринуло у фестиваль піротехніки. Учасники шоу підготували святкові платформи з величезними фігурами биків, які начинені петардами та феєрверками.

Удень конструкції возять вулицями, демонструючи глядачам.

[турист із Великої Британії]:
«Це дивовижно. Ми приїхали до Тультепека на фестиваль феєрверків. Ми самі теж фахівці з питань піротехніки з Манчестера. Про цей фестиваль написано у Facebook, і ми приїхали подивитися, який він класний».

Коли стемніло, феєрверки на платформах з биками підпалюють, і починається видовищне шоу.

[глядачка]:
«Щороку відповідно до міської традиції ми робимо биків, які стають частиною піротехнічного шоу».

Тультепек — мексиканська столиця піротехніки. Місцеві заводи випускають 80% піротехнічних виробів країни.

Фестиваль феєрверків щороку приваблює тисячі гостей.
Коротке посилання на цю сторінку:

Вогні та вибухи: у Тультепеку проводять фестиваль феєрверківУ Болівії ламам, альпакам та вікуньям присвятили фестивальМіжнародний день бджіл: як вивчають цих комах із часів ГалілеяУнікальну колекцію монет данського магната, нарешті, можуть продатиСицилійський вулкан Етна приваблює туристів кільцями пари та газуНаціональний балет Грузії приїхав з танцювальною програмою до Боснії і ГерцеговиниВогняноволосі жінки незвичайної краси: виставка прерафаелітів відкрилася в ІталіїДо албанської фортеці поспішають сотні тисяч туристівМодниці привабили увагу на Чемпіонаті світу з кінних перегонів у ДубаїЛюди в Токіо поспішають помилуватися цвітінням сакури напередодні дощів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: