22.05.2021
Телеканал NTD

Вогні та вибухи: у Тультепеку проводять фестиваль феєрверків

Вогні та вибухи: у Тультепеку проводять фестиваль феєрверків

Мексиканське місто Тультепек поринуло у фестиваль піротехніки. Учасники шоу підготували святкові платформи з величезними фігурами биків,..

Дата завантаження: 2021-09-22

video

Мексиканське місто Тультепек поринуло у фестиваль піротехніки. Учасники шоу підготували святкові платформи з величезними фігурами биків, які начинені петардами та феєрверками.

Удень конструкції возять вулицями, демонструючи глядачам.

[турист із Великої Британії]:
«Це дивовижно. Ми приїхали до Тультепека на фестиваль феєрверків. Ми самі теж фахівці з питань піротехніки з Манчестера. Про цей фестиваль написано у Facebook, і ми приїхали подивитися, який він класний».

Коли стемніло, феєрверки на платформах з биками підпалюють, і починається видовищне шоу.

[глядачка]:
«Щороку відповідно до міської традиції ми робимо биків, які стають частиною піротехнічного шоу».

Тультепек — мексиканська столиця піротехніки. Місцеві заводи випускають 80% піротехнічних виробів країни.

Фестиваль феєрверків щороку приваблює тисячі гостей.
Коротке посилання на цю сторінку:

Вогні та вибухи: у Тультепеку проводять фестиваль феєрверківСлеклайнер прогулявся над Парижем на висоті 70 метрівЗ галереї — на Трафальгарську площу: шедеври живопису прийшли до людейУнікальне ацтекське шоу: танці під місяцемПерші у світі банки виникли в Марокко«Швидка допомога для пам’яток» відновлює стародавні споруди РумуніїЖодного схожого вбрання: у Києві відкрилася виставка українського традиційного одягуABBA випустить перший за 40 років новий альбомЯк жили вікінги, показали на фестивалі в АнгліїФестиваль повітряних куль пройшов у Нью-Джерсі