17.07.2021
Телеканал NTD

Вогні та вибухи: у Тультепеку проводять фестиваль феєрверків

Вогні та вибухи: у Тультепеку проводять фестиваль феєрверків

Мексиканське місто Тультепек поринуло у фестиваль піротехніки. Учасники шоу підготували святкові платформи з величезними фігурами биків,..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Мексиканське місто Тультепек поринуло у фестиваль піротехніки. Учасники шоу підготували святкові платформи з величезними фігурами биків, які начинені петардами та феєрверками.

Удень конструкції возять вулицями, демонструючи глядачам.

[турист із Великої Британії]:
«Це дивовижно. Ми приїхали до Тультепека на фестиваль феєрверків. Ми самі теж фахівці з питань піротехніки з Манчестера. Про цей фестиваль написано у Facebook, і ми приїхали подивитися, який він класний».

Коли стемніло, феєрверки на платформах з биками підпалюють, і починається видовищне шоу.

[глядачка]:
«Щороку відповідно до міської традиції ми робимо биків, які стають частиною піротехнічного шоу».

Тультепек — мексиканська столиця піротехніки. Місцеві заводи випускають 80% піротехнічних виробів країни.

Фестиваль феєрверків щороку приваблює тисячі гостей.
Коротке посилання на цю сторінку:

Вогні та вибухи: у Тультепеку проводять фестиваль феєрверківПоспостерігати за птахами в Центральному парку: жителі Нью-Йорка запасаються біноклямиЗнаменитим Гентським вівтарем можна погуляти у віртуальної реальностіНайбільше поле тюльпанів в Азії приваблює туристів до КашміруНью-йоркський магазин неонових вивісок досі популярнийШвейцарського сніговика вперше підпалили за межами ЦюрихаДе зберігаються шедеври Лувру, які рідко виставляють у залах музеюЛос-анджелеський зоопарк знову відкривається після карантинуУ Версалі завершили масштабну реконструкцію королівської каплиціЗагублена мозаїка, що колись лежала на дні озера, повернулася на батьківщину