25.10.2024
Телеканал NTD

Подружжя зібрало колекцію статуеток котів, якої вистачило на цілий музей

Подружжя зібрало колекцію статуеток котів, якої вистачило на цілий музей

Коти, що мають вигляд мотрійок, дозаторів мила й просто статуеток. Цей музей у Кракові повністю присвячено..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Коти, що мають вигляд мотрійок, дозаторів мила й просто статуеток. Цей музей у Кракові повністю присвячено мурчикам. Він належить Наталії та Юрію — подружжю, що переїхало з України.

[Наталія Кошова, власниця музею]:
«Цю колекцію ми збирали понад 15 років. Коти приїжджали з усіх країн — звідти, де ми були на відпочинку, де були наші друзі, знайомі теж нам привозили. Усе почалося з маленького котика з Німеччини, якого мені подарували. З нього й почалася вся колекція».

Колекція містить статуетки з порцеляни, каменю та металу. Є подушки й картини із зображенням кумедних котиків.

[Юрій Свєшніков, власник музею]:
«Кожен кіт тут унікальний — звідкись привезений. Тут є коти з Індії, тут є коти з Іспанії, тут є коти з Росії, з України. Багато, звичайно, з Китаю».

Власники музею кажуть, що перевезти колекцію до іншої країни було важко. Кожну статуетку ретельно упаковували, але під час огляду на кордоні близько 15 фігурок усе одно розбили.

Зараз у музеї можна побачити сотні експонатів. Туристи тут — часті гості.

[турист із Великої Британії]:
«Я завітав до музею, бо ми помітили кота біля входу, і це привернуло нашу увагу. А зайшовши всередину, дуже здивувалися, побачивши так багато картин і статуеток».

[туристка з Великої Британії]:
«Тут є на що подивитися. Є і звичайні коти, і перси, і менські, і всілякі інші».

Тепер Наталія планує розширити музей і додати ще один зал, де можна буде відпочити в товаристві живих котів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Подружжя зібрало колекцію статуеток котів, якої вистачило на цілий музейФранцузький острів Мон-Сен-Мішель знову став недоступнимMet Gala — 2024: квіти, блиск і химерні формиВ Італії відкрився новий підвісний міст на висоті 175 метрівЯк архітектура Марокко поєднує давнину із сучасністюБоснійські майстри прикрашають великодні яйця розписом та навіть підковамиСтаре місто Баку приваблює туристів стародавніми палацами, мечетями та караван-сараямиКитайські майстри готують повітряних зміїв до видовищного фестивалюНадихнула наука та природа: 17 незвичайних скульптур розмістили в Садах К’ю в ЛондоніВиставки, присвячені кактусам та квітковому дизайну, відкрилися в музеї Іва Сен-Лорана в Марракеші

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: