08.12.2021
Телеканал NTD

Подружжя зібрало колекцію статуеток котів, якої вистачило на цілий музей

Подружжя зібрало колекцію статуеток котів, якої вистачило на цілий музей

Коти, що мають вигляд мотрійок, дозаторів мила й просто статуеток. Цей музей у Кракові повністю присвячено..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Коти, що мають вигляд мотрійок, дозаторів мила й просто статуеток. Цей музей у Кракові повністю присвячено мурчикам. Він належить Наталії та Юрію — подружжю, що переїхало з України.

[Наталія Кошова, власниця музею]:
«Цю колекцію ми збирали понад 15 років. Коти приїжджали з усіх країн — звідти, де ми були на відпочинку, де були наші друзі, знайомі теж нам привозили. Усе почалося з маленького котика з Німеччини, якого мені подарували. З нього й почалася вся колекція».

Колекція містить статуетки з порцеляни, каменю та металу. Є подушки й картини із зображенням кумедних котиків.

[Юрій Свєшніков, власник музею]:
«Кожен кіт тут унікальний — звідкись привезений. Тут є коти з Індії, тут є коти з Іспанії, тут є коти з Росії, з України. Багато, звичайно, з Китаю».

Власники музею кажуть, що перевезти колекцію до іншої країни було важко. Кожну статуетку ретельно упаковували, але під час огляду на кордоні близько 15 фігурок усе одно розбили.

Зараз у музеї можна побачити сотні експонатів. Туристи тут — часті гості.

[турист із Великої Британії]:
«Я завітав до музею, бо ми помітили кота біля входу, і це привернуло нашу увагу. А зайшовши всередину, дуже здивувалися, побачивши так багато картин і статуеток».

[туристка з Великої Британії]:
«Тут є на що подивитися. Є і звичайні коти, і перси, і менські, і всілякі інші».

Тепер Наталія планує розширити музей і додати ще один зал, де можна буде відпочити в товаристві живих котів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Подружжя зібрало колекцію статуеток котів, якої вистачило на цілий музейУ Греції з приходом весни розцвітають персикові й мигдалеві дереваНайдовший у світі підвісний пішохідний міст побудували в Португалії«Таємну вечерю» да Вінчі знову можна оглянути в МіланіПосмійся зі своїх проблем: єгиптяни знімають стрес за допомогою йоги сміхуУ Каліфорнії квітучі поля жовтцю приваблюють туристівРідкісний малюнок італійського скульптора Берніні виставлять на торги у ФранціїБоротьба й кінські перегони: традиційний фестиваль у ПакистаніІндійський майстер виготовив замок вагою 300 кілограмівНімецька сім’я відтворила карнавал «Розенмонтаг» за допомогою іграшок Playmobil