29.11.2021
Телеканал NTD

У Перу відновлюють популяцію вікуній

У Перу відновлюють популяцію вікуній

[Альберто Варкарсель, мер Урубабми

Дата завантаження: 2021-11-29

video

[Альберто Варкарсель, мер Урубабми]:
«Сьогодні це стало реальністю: ми бачимо, як вони, нарешті, вирушають до своєї нової домівки на тисячу гектарів. Муніципалітет дав 50 вікуній, регіональна влада — 100».

Історичний момент у перуанській глибинці. У регіоні Куско хочуть відродити популяцію вікуній. Ці місцеві тварини — далекі родичі верблюдів. А ще прабатьки всім відомих альпак. Заведено вважати, що альпаки — це одомашнені вікуньї.

На проєкт уже витратили 250 тисяч доларів. Й ось, 150 тварин успішно транспортують до нового центру відновлення популяції.

До кожної вікуньї особливе ставлення, і для кожної — персональні носильники.

[Альберто Варкарсель, мер Урубабми]:
«Відновлення лісів, місцева фауна — гадаю, усе це приваблюватиме туристів. У майбутньому робитимемо речі з вовни».

Вікуньї схожі на лам — ті теж із родини верблюдових. Живуть в Андах. Їх дуже цінують за шерсть. Одяг із неї робили ще давні інки, причому лише для вельмож.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Перу відновлюють популяцію вікунійБоснійський весільний музикант знайшов спосіб, як не втрачати чайових50 відтінків рудого: у Нідерландах зібралися сотні власників вогненних шевелюрПанди-близнюки народилися в мадридському зоопаркуІспанець перетворює пластикові відходи на модні мебліПриватний сад і його 300 статуетокВідкопали екскаватором: як в Індії рятували слоненя9-річний хлопчик створив застосунок, щоб допомогти брату-аутисту спілкуватися3000 рідкісних річкових черепах випустили в тропічних лісах ПеруСам-один через Атлантику: португалець пропливе на тримарані 6000 км