24.05.2021
Телеканал NTD

Боснієць поставив будинок, який обертається, щоб догодити дружині

Боснієць поставив будинок, який обертається, щоб догодити дружині

Цей будинок, що в боснійському місті Србац, може обертатися навколо своєї осі. А все через примхи..

Дата завантаження: 2021-10-24

video

Цей будинок, що в боснійському місті Србац, може обертатися навколо своєї осі. А все через примхи дружини його власника, якій постійно не подобався краєвид із тієї чи іншої кімнати.

[Воїн Кушич, винахідник]:
«Коли я будував дім, спальня була з цього боку, а дитяча — з іншого. Дружині це не сподобалося, і вона запропонувала все поміняти, щоб вікна вітальні виходили на дорогу».

Голова сім’ї зламав стіни й усе переробив, але догодити не зміг. Зрештою йому просто набридло постійно все змінювати.

[Воїн Кушич, винахідник]:
«Я сказав: «Я побудую тобі дім, що обертається, щоб ти повертала його разом із вхідними дверима так, як забажаєш. Тому, якщо побачиш непроханих гостей, поверни вхідні двері в інший бік»».

Винахідливий боснієць будував дім шість років. На найнижчій швидкості будівля робить повний оберт за добу, на найвищій — за 22 секунди.
Коротке посилання на цю сторінку:

Боснієць поставив будинок, який обертається, щоб догодити дружиніКошлатий десант: собаки-терапевти допомагають лікарям і пацієнтам у ЧиліВідкопали екскаватором: як в Індії рятували слоненяІспанець перетворює пластикові відходи на модні мебліУ гирлі Темзи підрахували тюленівЛеопард і кіт подружилися, упавши в колодязь в ІндіїІндійська бабуся готує і продає консерви, щоб допомогти нужденним«Собакотлон»: собаки разом зі своїми господарями виборювали першість у ХорватіїМоржиха запливла туди, де її не чекалиПриватний сад і його 300 статуеток