06.10.2022
Телеканал NTD

Ізраїль дозволив в’їзд вакцинованим туристам

Ізраїль дозволив в'їзд вакцинованим туристам

Вакциновані іноземні туристи з 1 листопада можуть приїжджати до Ізраїлю. Країна послабила карантинні обмеження вперше за..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Вакциновані іноземні туристи з 1 листопада можуть приїжджати до Ізраїлю. Країна послабила карантинні обмеження вперше за півтора року.

Однак пускають лише тих, хто щепився другою чи третьою дозою препарату проти COVID не раніше ніж за шість місяців до візиту.

[Есті Столер, туристка зі США]:
«Чудово, ми всі раді повернутися до Ізраїлю. Це наша батьківщина, і, нарешті, після кількох місяців ми повернулися. Ми приїхали в повному складі. Щасливі, схвильовані та готові до дивовижних вражень, бо Ізраїль — це те місце, де треба бути».

Нові правила в’їзду поширюються також і на тих, хто хоче відвідати Західний берег річки Йордан, Віфлеєм та інші палестинські міста.

[Моше Марсіано, рятувальник на пляжі]:
«Відсьогодні туристи можуть сюди приїжджати, і ми їх чекаємо, дуже чекаємо. Останні півтора року тут було трохи пусто. А 1 листопада стане новим початком».

Торік до Ізраїлю приїхало на 80 % менше туристів, ніж зазвичай.

[Файзал Абу Маялех, власник сувенірного магазину]:
«Ми надіємося, що тепер світ відкриється, і все буде як колись. Але все не так просто — туризму потрібен час. Люди мандрують, коли з’являються вільні гроші. Але світова економіка йде на спад, тож усе відбуватиметься не так швидко».

В’їзд до Ізраїлю також дозволять тим, хто одужав від COVID-19 за пів року до візиту. Якщо це трапилося раніше, то необхідно надати підтвердження хоча б одного щеплення препаратом, який схвалила Всесвітня організація охорони здоров’я.

[Клементіна та Фредді, туристи з Лондона]:
«Гадаю, їм буде вигідно, коли приїдуть туристи, бо вони є джерелом доходу. <> У магазинах повно дивовижних речей. <> Але ніхто нічого не купує. <> Сподіваюся, скоро вони приїдуть».

У 2019 році до Ізраїлю приїхала рекордна кількість туристів — понад 4 з половиною мільйони. Вони дали економіці понад сім мільярдів доларів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ізраїль дозволив в’їзд вакцинованим туристамРятівник орхідей: малазійський фотограф ходить джунглями в пошуках рідкісних видівВикористані маски й експрес-тести загрожують екологіїМагазин із дешевими будматеріалами відкрився в АвстраліїТемзу в Лондоні хочуть заселити бобрамиАртефакти із затонулих кораблів досліджують в АвстраліїОгляд світових подій (з 24 по 28 квітня)Через 40 років носороги повернулися до МозамбікуАвстралійським дівчаткам-підліткам допомагають пережити перехідний вікСуд у США відмовився дати слонисі Хеппі людські права

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: