24.06.2021
Телеканал NTD

Музичний вундеркінд у 14 років знайшла роботу мрії

Музичний вундеркінд у 14 років знайшла роботу мрії

У 14 років британка Лея Чжу — уже визнаний талант. Вона виступила у 20 країнах світу...

Дата завантаження: 2021-10-24

video

У 14 років британка Лея Чжу — уже визнаний талант. Вона виступила у 20 країнах світу.

[Лея Чжу, музичний вундеркінд]:
«Я подорожую світом, але в школі я звичайна учениця. Я проводжу багато часу з друзями. Навіть коли у від’їзді, я їм пишу».

Музичний вундеркінд почала грати на скрипці в чотири роки. Зараз вона репетирує перед важливим виступом — виконуватиме концерт Чайковського ре мажор.

[Лея Чжу, музичний вундеркінд]:
«Якщо виконувати лише технічно складні твори, то будеш як муляр. Але якщо грати ще й твори, які мають глибоке емоційне наповнення, то станеш архітектором, побачиш усю структуру будівлі».

Але виступати Лея буде не одна. На сцену вийде зі знаменитим оркестром London Mozart — одним із найдавніших і найпрестижніших у Великій Британії.

Навіть більше, це буде не один виступ. Дівчинку беруть у штат оркестру. Вона стане наймолодшою ​​учасницею в його історії.

Лея каже, що не обмежується тільки класичною музикою.

[Лея Чжу, музичний вундеркінд]:
«Я слухаю багато музики всіх жанрів. Я слухаю багато поппісень, іноді люблю грати джаз або щось імпровізувати».

Каже, що за 10 років дружби з музикою засвоїла важливий урок.

[Лея Чжу, музичний вундеркінд]:
«Якщо вам щось подобається, просто робіть це. Любіть те, що ви робите, і робіть те, що ви любите».

Коротке посилання на цю сторінку:

Музичний вундеркінд у 14 років знайшла роботу мріїМоржиха запливла туди, де її не чекалиРідкісний примат: у зоопарку радіють першому в цьому році орангутангуНа велосипеді крізь греблю: у Бельгії зробили унікальну велодоріжкуРятує рибу й черепах: 4-річна дівчинка очищає від сміття бухту ГуанабараЛеопард і кіт подружилися, упавши в колодязь в ІндіїНе піддається старості: 81-річний японець став скейтбордистомПідводної йоги навчають у Сент-Люсії на Карибському моріЯк рідкісна порода кіз рятує пагорби Ірландії від пожежПриватний сад і його 300 статуеток