03.12.2021
Телеканал NTD

Боснійський весільний музикант знайшов спосіб, як не втрачати чайових

Боснійський весільний музикант знайшов спосіб, як не втрачати чайових

Більше жодних виправдань для тих, хто не дає чайових. Боснійському музикантові Желько Джякичу надто часто казали,..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Більше жодних виправдань для тих, хто не дає чайових. Боснійському музикантові Желько Джякичу надто часто казали, що немає готівки. Тому він прикріпив до акордеона термінал для оплати банківською карткою.

[Желько Джякич, музикант]:
«Ця ідея спала мені на думку, бо люди на святах часто жартома вдають, що вставляють картку в міхи акордеона. Я вирішив їх перехитрити. Якщо вони справді захочуть дати чайові за музику, то зможуть це зробити через термінал. Вони навіть отримають чек».

Музикант переважно грає на весіллях. Він також установив на акордеоні три мікрофони, а ще смартфон, щоб можна було послухати музику з інтернету.

[Більяна Джякич, дружина музиканта]:
«Люди сміються, коли бачать це все. Вони запитують, що ще з’явиться після трьох мікрофонів і термінала для сплати»

За фахом Желько інженер-електронник. Музика — його хобі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Боснійський весільний музикант знайшов спосіб, як не втрачати чайовихАвстралійський абориген іде до своєї мрії, навчаючись на перукаряВідкопали екскаватором: як в Індії рятували слоненяУ Кенії слоненят-сиріт годують козячим молокомАвстралієць шукає нових господарів непотрібним верблюдамВ Австралії діти допомагають домашнім тваринам, які залишилися без господарівНе піддається старості: 81-річний японець став скейтбордистомПотягати за хвіст: як болівійський гід дружить із диким крокодилом81-річний альпініст хоче підкорити майже 300 вершин