20.03.2022
Телеканал NTD

Боснійський весільний музикант знайшов спосіб, як не втрачати чайових

Боснійський весільний музикант знайшов спосіб, як не втрачати чайових

Більше жодних виправдань для тих, хто не дає чайових. Боснійському музикантові Желько Джякичу надто часто казали,..

Дата завантаження: 2022-05-20

video

Більше жодних виправдань для тих, хто не дає чайових. Боснійському музикантові Желько Джякичу надто часто казали, що немає готівки. Тому він прикріпив до акордеона термінал для оплати банківською карткою.

[Желько Джякич, музикант]:
«Ця ідея спала мені на думку, бо люди на святах часто жартома вдають, що вставляють картку в міхи акордеона. Я вирішив їх перехитрити. Якщо вони справді захочуть дати чайові за музику, то зможуть це зробити через термінал. Вони навіть отримають чек».

Музикант переважно грає на весіллях. Він також установив на акордеоні три мікрофони, а ще смартфон, щоб можна було послухати музику з інтернету.

[Більяна Джякич, дружина музиканта]:
«Люди сміються, коли бачать це все. Вони запитують, що ще з’явиться після трьох мікрофонів і термінала для сплати»

За фахом Желько інженер-електронник. Музика — його хобі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Боснійський весільний музикант знайшов спосіб, як не втрачати чайовихЦентр Токіо став рожевим через цвіт сакури«Котячий тато»: як йорданець рятує бездомних котівУперше приплід видр вижив в одному із зоопарків СШАПіаністка стала кондитером і пече розкішні тортиКрижане частування й грязьові ванни: як звірі в мексиканському зоопарку переживають спекуЗ ПАР до Катару на велосипедах на ЧС-2022Музикант ділить платиновий ювілей із королевою Єлизаветою IIПарад такс влаштували в Мюнхені з нагоди ювілею Олімпіади-72У США зняли на відео, як білоголові орлани чекають на появу пташенят

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: