29.09.2021
Телеканал NTD

Шоколадні сукні зачаровують публіку на виставці в Парижі

Шоколадні сукні зачаровують публіку на виставці в Парижі

Мода й шоколад надихнули дизайнерів на створення екстравагантного вбрання. На подіум виходять моделі в сукнях, усипаних..

Дата завантаження: 2021-11-29

video

Мода й шоколад надихнули дизайнерів на створення екстравагантного вбрання. На подіум виходять моделі в сукнях, усипаних солодкими прикрасами. У Парижі проходить 26-й Салон шоколаду. Цього року тема виставки – Ренесанс.

Деякі моделі й самі долучилися до створення шоколадних суконь.

[Леа Франсуа, модель]:
«Гадаю, це єдина сукня на виставці, повністю зроблена із шоколаду. Вона важить 12 кілограмів. Праця неймовірна».

Салон шоколаду повернувся до виставкового центру «Порт-де-Версаль» уперше з початку пандемії. У ньому беруть участь 280 шоколатьє і кондитерів з усього світу.

Упродовж п’яти днів тут проводитимуть виставки шоколадних скульптур, змагання та майстер-класи. Усі вироби можна покуштувати й купити.
Коротке посилання на цю сторінку:

Шоколадні сукні зачаровують публіку на виставці в ПарижіКазковий світ ляльок повертається на сцену в МексиціСомалійка малює картини, щоб змінити життя країни на кращеБойові слони, верблюди й артилерія: артефакти Хотинської битвиНайбільше у світі колесо огляду запрацювало в ДубаїДитинча зебри Греві дебютує в зоопарку на півночі Мексики12 найбажаніших іграшок на Новий рік та Різдво показали в ЛондоніЯк незрячі іспанці літають в аеротрубіПідводні печери в Іраку приваблюють туристівСтрілянина на лузі: як у Швейцарії відзначають заснування країни