03.12.2021
Телеканал NTD

Дитинча зебри Греві дебютує в зоопарку на півночі Мексики

Дитинча зебри Греві дебютує в зоопарку на півночі Мексики

Це надія на відродження виду. Цьому дитинчаті рідкісної зебри Греві щонайбільше два тижні. Воно народилося в..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Це надія на відродження виду. Цьому дитинчаті рідкісної зебри Греві щонайбільше два тижні. Воно народилося в зоопарку мексиканського міста Гарсія і вже стало маленькою місцевою зіркою.

[Герардо Гонсалес, доглядач]:
«Наш зоопарк — єдиний у Мексиці, де є такі зебри. На жаль, це вид, що вимирає. Ми робимо все можливе для його збереження й розведення, щоб у майбутньому поділитися цими зебрами з іншими зоопарками».

Батьків лошати звуть Пончо й Естрелла. Самому малюкові імені поки не придумали. Його зріст — приблизно пів метра, а вага — 15 кілограмів. Він харчується материнським молоком. Коли підросте, перейде на сіно, люцерну, яблука та моркву.

Зебри Греві мешкають у Східній Африці. Вони найбільші в родині коневих, якщо не брати до уваги одомашнених тварин.

Ці зебри мають тонші чорно-білі смуги, ніж в інших видів. Ще одна відмінність — великі округлі вуха.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дитинча зебри Греві дебютує в зоопарку на півночі МексикиСвітлові інсталяції пожвавили нічне ОслоПремію «Еммі» здобув серіал «Корона» й не тільки вінРеквізит із фільмів зі Сталлоне продадуть на аукціоніЕквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекордСобачки-котики: виставка різдвяних іграшок проходить у ЛондоніІндійці їдуть святкувати Дівалі на гірські курорти«Божественну комедію» Данте переклали на 3D-анімаціюУнікальну колекцію картин експонує Берлінський музейБілий трюфель пішов із молотка за 103 тисячі євро