20.03.2022
Телеканал NTD

125 картин на підлозі: індійські художники готуються до свята Дівалі

125 картин на підлозі: індійські художники готуються до свята Дівалі

Портрети зірок на підлозі. Індійські художники малюють акторів, спортсменів та інших знаменитостей. Так у Раджкоті готуються..

Дата завантаження: 2022-05-20

video

Портрети зірок на підлозі. Індійські художники малюють акторів, спортсменів та інших знаменитостей. Так у Раджкоті готуються до свята Дівалі.

[Гарш Бадгелія, організатор]:
«У виставці беруть участь 77 художників. Вони пишуть 125 картин. Теми різні».

Художники зображують медиків, армійців і поетів. А на цій картині — індійський метальник списа Нірадж Чопра, який здобув золото на Олімпіаді в Токіо.

[художниця]:
«Коли Нірадж Чопра завоював золоту медаль, мені захотілося щось зробити для нього, бо він надихає всю країну. Тому я написала його портрет».

Цього року Дівалі припадає на 4 листопада. Це важливе для індійців свято. Символізує перемогу добра над злом. Під час нього запалюють свічки й ліхтарики, запускають феєрверки. Тому в дні свята проходить фестиваль вогнів.

Індійці також прикрашають підлогу в будинках малюнками з кольорового піску — ранголі. Зазвичай вони відображають шанобливе ставлення до божеств. Нині в традицію привносять сучасні елементи.
Коротке посилання на цю сторінку:

125 картин на підлозі: індійські художники готуються до свята ДіваліДикобраз заввишки з двоповерхівку став найбільшою лялькою у світіМолодь Судану на тлі політичних потрясінь шукає розради в мистецтвіВісім геопарків Європи та Бразилії дістали статус ЮНЕСКОМексиканці зустріли весну серед пірамід Теотіуакана«Музей майбутнього» відчинив свої двері в ДубаїУ 100-річному депо в Угорщині, як і раніше, ремонтують паровозиУ Данії збудували копію човна вікінгів, що плавав у XI століттіРоботи ремісників і дизайнерів показали на виставці у ВенеціїНамальовані від руки африканські кіноафіші стають у світі популярними

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: