29.10.2021
Телеканал NTD

125 картин на підлозі: індійські художники готуються до свята Дівалі

125 картин на підлозі: індійські художники готуються до свята Дівалі

Портрети зірок на підлозі. Індійські художники малюють акторів, спортсменів та інших знаменитостей. Так у Раджкоті готуються..

Дата завантаження: 2021-11-29

video

Портрети зірок на підлозі. Індійські художники малюють акторів, спортсменів та інших знаменитостей. Так у Раджкоті готуються до свята Дівалі.

[Гарш Бадгелія, організатор]:
«У виставці беруть участь 77 художників. Вони пишуть 125 картин. Теми різні».

Художники зображують медиків, армійців і поетів. А на цій картині — індійський метальник списа Нірадж Чопра, який здобув золото на Олімпіаді в Токіо.

[художниця]:
«Коли Нірадж Чопра завоював золоту медаль, мені захотілося щось зробити для нього, бо він надихає всю країну. Тому я написала його портрет».

Цього року Дівалі припадає на 4 листопада. Це важливе для індійців свято. Символізує перемогу добра над злом. Під час нього запалюють свічки й ліхтарики, запускають феєрверки. Тому в дні свята проходить фестиваль вогнів.

Індійці також прикрашають підлогу в будинках малюнками з кольорового піску — ранголі. Зазвичай вони відображають шанобливе ставлення до божеств. Нині в традицію привносять сучасні елементи.
Коротке посилання на цю сторінку:

125 картин на підлозі: індійські художники готуються до свята ДіваліПремію «Еммі» здобув серіал «Корона» й не тільки вінФарба з опалого листя: майстер відроджує забуте ремеслоГарбуз заввишки з 5-поверховий будинок з’явився біля затоки в ГонконзіДитинча мармозетки стало сюрпризом для зоопарку в Північній МакедоніїОстанній Бонд Крейга: агенту 007 не час помиратиЕквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекордГітари Преслі та Клептона: рок-н-рольний аукціон пройде в Нью-ЙоркуВеликий синій кит зі сміття: у Києві з’явився новий артоб’єктЧаюванням серед розкоші заманюють публіку до старовинного театру в Лондоні