20.04.2022
Телеканал NTD

Дитинча мармозетки стало сюрпризом для зоопарку в Північній Македонії

Дитинча мармозетки стало сюрпризом для зоопарку в Північній Македонії

Несподіваний подарунок зробили зоопарку в Північній Македонії дві маленькі мавпочки із родини ігрункових. Три тижні тому..

Дата завантаження: 2022-05-20

video

Несподіваний подарунок зробили зоопарку в Північній Македонії дві маленькі мавпочки із родини ігрункових. Три тижні тому в пари мармозеток народилося дитинча. Нині воно дебютує перед камерами.

[Мая Дойсиновська, доглядачка зоопарку]:
«Коли я помітила, що мама-мавпочка когось носить, для мене це стало найпрекраснішим сюрпризом. Виднілася лише маленька кулька. Це виявилася голова дитинчати».

Батьки невпинно дбають про маля. Визначити його стать поки неможливо. Коли вона стане відомою, крихітці виберуть ім’я.

Такі мавпочки живуть у Болівії, Бразилії, Колумбії, Еквадорі та Перу. Їх уважають найменшими в Новому Світі. Виростають до 13 сантиметрів завдовжки та важать 100 грамів.

Мармозетки зазвичай живуть невеликими групами. Їдять комах та личинок. Доповнюють раціон фруктами та деревними соками.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дитинча мармозетки стало сюрпризом для зоопарку в Північній МакедоніїЩо знічев’я малював да Вінчі й МікеланджелоМолоде покоління майстрів виготовляє скрипки в АлбаніїЯкі із себе перші марокканські анімаційні фільмиСтародавнє місто Хатра почали реставрувати після вандалізму ісламістівМігранти у Франції заробляють на життя акробатикоюУ Данії збудували копію човна вікінгів, що плавав у XI століттіСклодув із Гани перетворює відходи на гарні витвориВесільні тренди після пандемії: нова виставка в ЛондоніПонад 2000 індійців зібралося на фестиваль риболовлі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: