03.12.2021
Телеканал NTD

Дитинча мармозетки стало сюрпризом для зоопарку в Північній Македонії

Дитинча мармозетки стало сюрпризом для зоопарку в Північній Македонії

Несподіваний подарунок зробили зоопарку в Північній Македонії дві маленькі мавпочки із родини ігрункових. Три тижні тому..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Несподіваний подарунок зробили зоопарку в Північній Македонії дві маленькі мавпочки із родини ігрункових. Три тижні тому в пари мармозеток народилося дитинча. Нині воно дебютує перед камерами.

[Мая Дойсиновська, доглядачка зоопарку]:
«Коли я помітила, що мама-мавпочка когось носить, для мене це стало найпрекраснішим сюрпризом. Виднілася лише маленька кулька. Це виявилася голова дитинчати».

Батьки невпинно дбають про маля. Визначити його стать поки неможливо. Коли вона стане відомою, крихітці виберуть ім’я.

Такі мавпочки живуть у Болівії, Бразилії, Колумбії, Еквадорі та Перу. Їх уважають найменшими в Новому Світі. Виростають до 13 сантиметрів завдовжки та важать 100 грамів.

Мармозетки зазвичай живуть невеликими групами. Їдять комах та личинок. Доповнюють раціон фруктами та деревними соками.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дитинча мармозетки стало сюрпризом для зоопарку в Північній МакедоніїПлощу Мікеланджело у Флоренції оновлюють, а Давида — миютьФестиваль традицій та ремесел Пакистану проходить в Ісламабаді125 картин на підлозі: індійські художники готуються до свята ДіваліЗаплив пластикових качок в англійському місті КентерберіСвітлові інсталяції пожвавили нічне ОслоДвоє рідкісних білих левенят народилося в заповіднику на півдні ІспаніїБойові слони, верблюди й артилерія: артефакти Хотинської битвиКоштовні подарунки від князів та гетьманів виставили на огляд у КиєвіУ Лондоні проходить виставка сатиричних картин XVIII століття Вільяма Гогарта