03.12.2021
Телеканал NTD

Спорт та екологія — головні тренди на виставці дитячих товарів у Лондоні

Спорт та екологія — головні тренди на виставці дитячих товарів у Лондоні

Вийти на ранкову пробіжку разом із новонародженим пропонують на виставці дитячих товарів у Лондоні. Цей візок..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Вийти на ранкову пробіжку разом із новонародженим пропонують на виставці дитячих товарів у Лондоні.

Цей візок розробила відома компанія — виробник колясок для малят. Його можна прикріпити як до себе, так і до велосипеда й навіть лиж.

[Наташа Тернер, менеджер компанії ― виробника дитячих колясок]:
«Коли біжиш із коляскою, то завжди треба тримати її однією рукою — так людина втрачає свободу руху. Але якщо візок прикріпити до талії, то можна відчути свободу».

Серед інших новинок — спортивний одяг для вагітних та органічні харчі.

Загалом головний тренд на виставці — екологічність. Багато які тканини та одяг зроблено з перероблених чи органічних матеріалів. Приміром, ці пледи.

[Вікторія Оклі, менеджер компанії ― виробника пледів]:
«Верхній шар зв’язаний з органічної пряжі, а внутрішня частина — з трикотажу та органічної бавовни. Ми також пропонуємо шапки та ковдри. Вони теж з органічної бавовни».

А ця компанія, оскільки малюки швидко виростають зі свого одягу, пропонує брати дитячі речі напрокат. Каже, що це корисніше для довкілля, адже всі непотрібні чепчики та боді опиняються на звалищі.

Виставка тривала два дні. Трендом на ній було здоров’я, фізична форма та екологічність.
Коротке посилання на цю сторінку:

Спорт та екологія — головні тренди на виставці дитячих товарів у ЛондоніЯк жили кочівники в Ладакху, показали на фестивалі в ІндіїМорські пейзажі на дні басейну: як розважають дайверів у ГонконзіABBA випустить перший за 40 років новий альбомВіддав життя за мистецтво: відкрилася виставка, присвячена Федорові ЕрнстуЧому 9-річного художника називають да Вінчі з Дорсету«Carolina Herrera» показала колекцію для гламурних і казкових жінокПоказ «Dolce & Gabbana»: блиск, кольори й символи ВенеціїПремію «Еммі» здобув серіал «Корона» й не тільки вінЯпонка робить картонних роботів і танки