20.05.2022
Телеканал NTD

Гарбуз заввишки з 5-поверховий будинок з’явився біля затоки в Гонконзі

Гарбуз заввишки з 5-поверховий будинок з'явився біля затоки в Гонконзі

Гонконжці теж можуть долучитися до масштабного святкування Геловіну. У місті цього дня масових заходів зазвичай не..

Дата завантаження: 2022-05-20

video

Гонконжці теж можуть долучитися до масштабного святкування Геловіну. У місті цього дня масових заходів зазвичай не проводять. Але цього разу є привід — біля затоки Вікторія з’явився величезний гарбуз.

Скульптура заввишки з п’ятиповерховий будинок приваблює тих, хто бажає провести тематичну фотосесію та кому набридли звичайні костюмовані вечірки.

Гарбуз став частиною виставки просто неба. Організатори надіються, що він привабить багато відвідувачів, особливо дітей.

[Сої Іп, організаторка виставки]:
«Гарбуз — це фірмовий образ, тому ми тут його й установили. Люди його побачать й одразу подумають про Геловін».

Загалом традиції цього свята в Гонконзі поки що не прижилися. Наприклад, діти не ходять по хатах у костюмах, і зі словами «Гаманець або життя» не збирають цукерки та інші солодощі.

[Матіні Нг, дизайнерка виставки]:
«На відміну від інших країн, ми не прикрашаємо ними будинки. Саме тому ми вирішили провести для дітей захід, присвячений Геловіну».

Торік через карантинні обмеження клуби Гонконгу могли бути заповненими лише на 75 %. Цього разу для закладів зі стовідсотково вакцинованим персоналом обмежень немає.
Коротке посилання на цю сторінку:

Гарбуз заввишки з 5-поверховий будинок з’явився біля затоки в ГонконзіСафарі на верблюдах — новий спосіб побачити дику природу КеніїГарячий шоколад з різноманітними інгредієнтами — новий бум у Великій БританіїСтарі прокурації у Венеції відкрилися через п’ять років реставраціїНа кенійській фабриці вчать видувати вироби зі склаПонад 2000 індійців зібралося на фестиваль риболовліЩо практикують в Індії у Всесвітній день здоров’я«Музей майбутнього» відчинив свої двері в ДубаїСтародавній саркофаг знайшли під собором Паризької БогоматеріСклодув із Гани перетворює відходи на гарні витвори

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: