03.12.2021
Телеканал NTD

Еквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекорд

Еквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекорд

Дива еквілібристики показує португальський циркач Кевін Чавес у Гринвіцькому парку в Лондоні. Під ногами — балансувальна..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Дива еквілібристики показує португальський циркач Кевін Чавес у Гринвіцькому парку в Лондоні. Під ногами — балансувальна дошка, чотири скейти й мотоцикл. Утримати рівновагу непросто, але Кевін справляється.

Португалець хоче установити світовий рекорд та виступити з таким трюком у 50-х містах світу.

[Кевін Чавес, еквілібрист]:
«Це мій номер. Я виконую його в цирку. Це вміння потребує багато практики, я тренувався багато років».

Кевін працює в Берлінському цирку. Але через пандемію виступи скасували. Вуличне шоу — можливість знову порадувати глядачів.

[Кевін Чавес, еквілібрист]:
«Я щасливий і схвильований, оскільки ми знову виступаємо та оскільки я можу спробувати встановити цей рекорд. Цей процес дуже цікавий».

Еквілібрист виступить у великих містах, таких як Париж, Рим, Берлін, Барселона, Лісабон та Брюссель.
Коротке посилання на цю сторінку:

Еквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекордНайбільше у світі колесо огляду запрацювало в ДубаїСпорт та екологія — головні тренди на виставці дитячих товарів у Лондоні«Людина-павук» і «три мушкетери» підкорили хмарочос під ПарижемУчасниці конкурсу «Міс Всесвіт — 2021» прогулялися ЄрусалимомСвітлові інсталяції пожвавили нічне ОслоМайкл Корс показав свою колекцію наживо вперше з початку пандемії«Божественну комедію» Данте переклали на 3D-анімаціюДе можна побачити найрідкіснішу й найдорожчу марку у світі