05.10.2022
Телеканал NTD

Еквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекорд

Еквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекорд

Дива еквілібристики показує португальський циркач Кевін Чавес у Гринвіцькому парку в Лондоні. Під ногами — балансувальна..

Дата завантаження: 2022-07-05

video

Дива еквілібристики показує португальський циркач Кевін Чавес у Гринвіцькому парку в Лондоні. Під ногами — балансувальна дошка, чотири скейти й мотоцикл. Утримати рівновагу непросто, але Кевін справляється.

Португалець хоче установити світовий рекорд та виступити з таким трюком у 50-х містах світу.

[Кевін Чавес, еквілібрист]:
«Це мій номер. Я виконую його в цирку. Це вміння потребує багато практики, я тренувався багато років».

Кевін працює в Берлінському цирку. Але через пандемію виступи скасували. Вуличне шоу — можливість знову порадувати глядачів.

[Кевін Чавес, еквілібрист]:
«Я щасливий і схвильований, оскільки ми знову виступаємо та оскільки я можу спробувати встановити цей рекорд. Цей процес дуже цікавий».

Еквілібрист виступить у великих містах, таких як Париж, Рим, Берлін, Барселона, Лісабон та Брюссель.
Коротке посилання на цю сторінку:

Еквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекордРекорд Гіннеса: найдовший у світі скляний міст відкрили у В’єтнаміІндія побила рекорд Гіннеса з найшвидшого будівництва дорігЧотири дні гулянь на честь королеви: як святкували британціПортрети й діадеми британських королев можна оглянути в ЛондоніОстрівець дикої природи приваблює тисячі людей у БангкокуПожежники поборолися на міжнародних змаганнях у ПольщіНеоціненні золоті рукописи з усього світу показали в ЛондоніКитайський піаніст-віртуоз виступив в Альпах на висоті 3500 метрів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: