03.12.2021
Телеканал NTD

Гонконжців катають по 5 годин автобусом, щоб дати їм виспатися

Гонконжців катають по 5 годин автобусом, щоб дати їм виспатися

Пасажири цього автобуса не прагнуть кудись доїхати, мета їхньої поїздки не така. Найважливіше в ній —..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Пасажири цього автобуса не прагнуть кудись доїхати, мета їхньої поїздки не така. Найважливіше в ній — добре виспатися. Таку подорож пропонують гонконжцям, які постійно не досипають.

[пасажир]:
«Чудова ідея. Це цікавіше, ніж я гадав. У мене безсоння, тож я спробую тут трохи поспати».

Автобус катає Гонконгом. Подорож триває п’ять годин. Під час зупинок можна вийти, розім’ятися та сфотографуватися. Але деякі міцно сплять і нічого не чують.

[пасажир]:
«Зазвичай я засинаю, коли їду далеко автобусом. Перед екскурсією я перевірив довжину цього маршруту. Мені вистачить часу, аби поспати».

Такі екскурсії для сну організовує місцеве турагентство.

[Кеннет Кхон, працівник турагентства]:
«Мій друг написав у соціальній мережі, що має таку напружену роботу, що вночі не може заснути. Але в автобусі йому вдається добре виспатися. Його допис підказала нам ідею цього туру, який дає пасажирам змогу просто поспати в автобусі».

Фахівці кажуть, що в людей сон має асоціюватись із ліжком. Але в сучасному світі все перемішалося. Деяким добре спиться саме в громадському транспорті.

Екскурсії для сну також стали своєрідною альтернативою закордонним поїздкам. Виїхати за межі країни тепер складно, бо після повернення туристів чекає тритижневий карантин. Санітарні правила для мандрівників у Гонконгу — серед найсуворіших у світі.

Квитки на поїздку коштують від 13 до 50 доларів. Найдорожчі місця — на другому поверсі біля лобового скла.
Коротке посилання на цю сторінку:

Гонконжців катають по 5 годин автобусом, щоб дати їм виспатися125 картин на підлозі: індійські художники готуються до свята ДіваліЯк у Гамбії проводять обряд ініціації юнаківЯк у середні віки: три боснійські сім’ї ковалів покладаються на енергію води й вогнюФестиваль традицій та ремесел Пакистану проходить в ІсламабадіЕквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекордЛіхтарі-динозаври: виставка світла відкрилася в ПарижіКвітучий шафран прикрасив поля на півночі ІндіїЯпонка робить картонних роботів і танкиРояль на воді: Лондоном плаває незвичайне судно