29.11.2021
Телеканал NTD

Фастфуд США стане менш солоним

Фастфуд США стане менш солоним

Фастфуд та їжа на винос — дешево, просто і смачно. Але в таких харчах багато прихованих..

Дата завантаження: 2021-11-29

video

Фастфуд та їжа на винос — дешево, просто і смачно. Але в таких харчах багато прихованих небезпек. Приміром, вона містить забагато солі, через надмірне вживання якої підвищується кров’яний тиск, зростає ризик виникнення серцевого нападу чи інсульту.

Саме тому Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США випустило нове розпорядження. Згідно з ним мережі ресторанів і компанії, що виробляють фасовані продукти, мусять знизити вміст солі у своєму товарі.

Цілі треба досягти за 2 з половиною роки. Так у середньому кожен американець щодня їстиме на 12 % менше солі, тобто не 3 з половиною грами, а три.

Узагалі мета проміжна. Заведено вважати, що норма становить не більше як 2,3 грама на день.

[Джон Вайт, експерт у галузі охорони здоров’я]:
«Але це крок у правильному напрямку. Небезпека солі в тому, що, якщо її забагато, вона шкодить ниркам. Це впливає на наш кров’яний тиск. І це буде тиск, який складно контролювати чи діагностувати».

Майже половина американців страждає від підвищеного кров’яного тиску. А це основна причина серцевих нападів та інсультів.

Щонайперше хочуть знизити вміст солі в оброблених й упакованих продуктах, а також напівфабрикатах. Серед них сири, солоні огірки, горіхи, соуси, м’ясні делікатеси, крекери та продукти із птиці. Тобто все те, що жителі США так люблять.

Нова норма зачепить виробників упакованої їжі, а також мережі швидкої їжі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Фастфуд США стане менш солонимЗ підборів у кеди: пандемія змінила офісну модуУ Мексиці шукають застосування водоростям, які захопили Карибське мореЄС готується до напливу афганських біженців і нелегальних мігрантівШтучні льодовики допоможуть запасати водуВенесуела відкриває кордон із КолумбієюУ США COVID-19 забрав більше життів, ніж «іспанка» 100 років томуУ Швеції скасували майже всі карантинні обмеженняВ Індонезії зберігають гібонів10 дерев за секунду: Україну планують озеленити