20.05.2022
Телеканал NTD

З підборів у кеди: пандемія змінила офісну моду

З підборів у кеди: пандемія змінила офісну моду

Іспанська модниця Бланка Лорка колись любила високі підбори й вишуканий одяг. Але ізоляція під час пандемії..

Дата завантаження: 2022-05-20

video

Іспанська модниця Бланка Лорка колись любила високі підбори й вишуканий одяг. Але ізоляція під час пандемії змінила її відчуття стилю й купівельні звички.

Після кількох місяців роботи у своїй мадридській квартирі, 31-річна працівниця фармацевтичної компанії тепер одягається зручно й у нейтральних тонах. І вона така не одна. Ця тенденція охопила всю Європу. Люди оновлюють свій гардероб.

[Бланка Лорка, жителька Мадрида]:
«Я шукаю одяг, який можна використовувати в різних комбінаціях, який можна поєднувати з різними речами, щоби створювати інші образи. Сьогодні це мій пріоритет».

Люди масово відмовляються від краваток, модельного взуття й високих підборів. Тепер усі шукають універсальний одяг: досить елегантний для офісу й водночас розслаблений для телеконференцій за кухонним столом.

Це прекрасна новина для роздрібних продавців. За минулі 12 місяців продажі одягу, взуття та косметики у світі зросли на 8,5 %.

Великі бренди вже звернули на це увагу. Так, на їхніх вебсайтах почали з’являтися нові колекції в стилі smart casual, а також більше одягу для відпочинку та спорту.

[Кусто Далмаут, дизайнер]:
«Я думаю, що на робочих місцях ситуація не зміниться. Люди, збираючись на роботу, одягаються функціонально й комфортно».

Проте, попри зростання продажів, у роздрібних торговців виникла інша проблема — глобальні перебої з постачанням. Так, через коронавірусні обмеження у багатьох портах зросли черги з контейнеровозів, які просто не встигають розвантажитися.
Коротке посилання на цю сторінку:

З підборів у кеди: пандемія змінила офісну модуМами-школярки Уганди повертаються за партиМіські городи: дедалі більше римлян іде на грядкиЯк планшети допомагають гватемальським ткалямНовий одяг зі старого: як іспанські стартапи позбавляють світ від сміттяІндійське подружжя подало до суду на сина й невістку за те, що ті не мають дітейУ ДР Конго черниця побудувала гідроелектростанцію і сама її обслуговуєАвстралійським дівчаткам-підліткам допомагають пережити перехідний вікООН: забруднення планети вбиває більше людей, ніж коронавірусТисячі крабів заполонили міста Куби

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: