20.07.2022
Телеканал NTD

Губернатор Техасу скасував обов’язкову вакцинацію

Губернатор Техасу скасував обов'язкову вакцинацію

У США губернатор Техасу пішов проти адміністрації Джо Байдена. Грег Ебботт скасував у своєму штаті обов'язкову..

Дата завантаження: 2022-08-20

video

У США губернатор Техасу пішов проти адміністрації Джо Байдена. Грег Ебботт скасував у своєму штаті обов’язкову вакцинацію проти COVID держслужбовців, а також працівників приватних компаній та їхніх клієнтів.

У своєму твіттері він написав: «Вакцина проти COVID-19 безпечна, ефективна і є нашим найліпшим захистом від вірусу. Але вакцинація завжди повинна бути добровільною, а не примусовою».

Розпорядження Байдена про обов’язкову вакцинацію він назвав надмірним федеральним втручанням.

Місяцем раніше президент США закликав власників компаній у всій країні звільняти працівників, які не щеплені проти коронавірусу. За цей час через відмову вакцинуватися роботу втратило кілька тисяч осіб.

У своєму указі Ебботт написав: «Адміністрація Байдена тепер залякує багато приватних організацій, змушуючи їх вимагати вакцинації проти COVID-19, що спричинює брак трудових ресурсів, а це загрожує подальшому відновленню Техасу».

Білий дім рішення губернатора Техасу поки не прокоментував.

Раніше технологічні гіганти, такі як Фейсбук і Гугл, повідомили своїм техаським працівникам, що для того, щоб вони могли повернутися на роботу, їм потрібно мати сертифікат вакцинації.

Вимагала від співробітників щеплень і найбільша в США авіакомпанія «Американські авіалінії». В одному з техаських міст живе 100 тисяч її працівників. Сертифікати вони повинні були надати до кінця листопада. Інакше їх обіцяли звільнити.
Коротке посилання на цю сторінку:

Губернатор Техасу скасував обов’язкову вакцинаціюНімеччина субсидує громадський транспорт та знизила податки на пальнеКоло 800 сирійців щотижня переїжджають із Туреччини на батьківщинуЕкспрезидента Молдови Ігоря Додона заарештували на 30 дібРосійські ракети влучили в торговий центр у КременчуціЄС збільшить імпорт газу з Азербайджану та АлжируЦіна на бензин у США досягла історичного максимумуПісля пожежі на нафтосховищі кубинці по 18 годин сидять без світлаПожежа в церкві в Єгипті: загинуло понад 40 людей, серед них діти

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: