24.06.2021
Телеканал NTD

Губернатор Техасу скасував обов’язкову вакцинацію

Губернатор Техасу скасував обов'язкову вакцинацію

У США губернатор Техасу пішов проти адміністрації Джо Байдена. Грег Ебботт скасував у своєму штаті обов'язкову..

Дата завантаження: 2021-10-24

video

У США губернатор Техасу пішов проти адміністрації Джо Байдена. Грег Ебботт скасував у своєму штаті обов’язкову вакцинацію проти COVID держслужбовців, а також працівників приватних компаній та їхніх клієнтів.

У своєму твіттері він написав: «Вакцина проти COVID-19 безпечна, ефективна і є нашим найліпшим захистом від вірусу. Але вакцинація завжди повинна бути добровільною, а не примусовою».

Розпорядження Байдена про обов’язкову вакцинацію він назвав надмірним федеральним втручанням.

Місяцем раніше президент США закликав власників компаній у всій країні звільняти працівників, які не щеплені проти коронавірусу. За цей час через відмову вакцинуватися роботу втратило кілька тисяч осіб.

У своєму указі Ебботт написав: «Адміністрація Байдена тепер залякує багато приватних організацій, змушуючи їх вимагати вакцинації проти COVID-19, що спричинює брак трудових ресурсів, а це загрожує подальшому відновленню Техасу».

Білий дім рішення губернатора Техасу поки не прокоментував.

Раніше технологічні гіганти, такі як Фейсбук і Гугл, повідомили своїм техаським працівникам, що для того, щоб вони могли повернутися на роботу, їм потрібно мати сертифікат вакцинації.

Вимагала від співробітників щеплень і найбільша в США авіакомпанія «Американські авіалінії». В одному з техаських міст живе 100 тисяч її працівників. Сертифікати вони повинні були надати до кінця листопада. Інакше їх обіцяли звільнити.
Коротке посилання на цю сторінку:

Губернатор Техасу скасував обов’язкову вакцинаціюНа Гаїті оголосили триденну жалобу за жертвами землетрусуЛідер опору «Талібану» обіцяє боротисяЛава вулкана Тенегія знищила близько 100 будинківФранцузькі сенатори відвідали Тайвань, попри протест КНРУраган «Іда» приніс вітри, зливи й торнадоПрезидент Бразилії засумнівався в ефективності вакцин проти COVIDФранцуз оголосив голодовку через обов’язкову вакцинацію медиків і пожежників