23.11.2021
Телеканал NTD

В Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор»

В Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор»

Не найбажаніше визнання. В Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор». Такий конкурс щорічно проводять на півночі муніципалітету..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Не найбажаніше визнання. В Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор». Такий конкурс щорічно проводять на півночі муніципалітету Тудела.

Тут росте сорт, відомий як «Потворний помідор Тудели». Узагалі він поширений у всій провінції Наварра.

Чому деякі плоди виходять скрученими, ніхто точно пояснити не може. Одні учасники кажуть, що негарним помідорам просто не пощастило. Інші звинувачують комах.

[Сантос Мартінес, учасник конкурсу]:
«Вони виходять некрасивими через бджіл, які їх запилюють. Комахи переносять пилок з одного місця на інше, і просто щось іде не так».

За перше місце борються десятки томатів. Кінець-кінцем журі відбирає найпотворніші. Їхнім власникам як приз дістається окіст.

[Марісоль і Вісенте Мартінес, переможці конкурсу]:
«Ми не вирощували потворні помідори спеціально, щоб узяти участь у конкурсі. Їх у нас багато, і вони самі такими виростають. <…> Вони з’являються випадково».

У межах конкурсу дегустують і звичайні помідори.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор»Як круглі сади допомагають протистояти СахаріНа Темзі знову перераховують лебедівООН: на півночі Ефіопії почалася гуманітарна кризаУ Західній Африці — перший випадок захворювання на небезпечну лихоманку МарбургСпіймати оленя: у дублінському парку волонтери вимірюють тваринНова виставка про життя принца Філіпа відкрилася у Віндзорському замкуЗамість корови — коза: чому американські фермери оновлюють свої стадаНародився під час вибуху в Бейруті: хлопчик Джордж святкує перший день народження