24.07.2021
Телеканал NTD

В Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор»

В Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор»

Не найбажаніше визнання. В Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор». Такий конкурс щорічно проводять на півночі муніципалітету..

Дата завантаження: 2021-10-24

video

Не найбажаніше визнання. В Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор». Такий конкурс щорічно проводять на півночі муніципалітету Тудела.

Тут росте сорт, відомий як «Потворний помідор Тудели». Узагалі він поширений у всій провінції Наварра.

Чому деякі плоди виходять скрученими, ніхто точно пояснити не може. Одні учасники кажуть, що негарним помідорам просто не пощастило. Інші звинувачують комах.

[Сантос Мартінес, учасник конкурсу]:
«Вони виходять некрасивими через бджіл, які їх запилюють. Комахи переносять пилок з одного місця на інше, і просто щось іде не так».

За перше місце борються десятки томатів. Кінець-кінцем журі відбирає найпотворніші. Їхнім власникам як приз дістається окіст.

[Марісоль і Вісенте Мартінес, переможці конкурсу]:
«Ми не вирощували потворні помідори спеціально, щоб узяти участь у конкурсі. Їх у нас багато, і вони самі такими виростають. <…> Вони з’являються випадково».

У межах конкурсу дегустують і звичайні помідори.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор»До Барселони повертаються іноземні туристиУ Музеї Голодомору відкрили оновлену експозиціюДикі сусіди: жителі елітного району просять позбавити їх від капібарЗ підборів у кеди: пандемія змінила офісну модуВиростити мільйон гектарів лісу хочуть в ІспаніїЛише сонце: «економні» будинки з’явилися в АвстраліїЖорсткі затримання учасників протесту проти «антиковідних» заходів у БерлініПодорож Маленької Амаль: лялька пройде 8000 км через вісім країн