23.12.2021
Телеканал NTD

Після торнадо: як сім’я дивом вижила під час урагану «Іда»

Після торнадо: як сім'я дивом вижила під час урагану «Іда»

Торнадо в США розтрощив цей будинок вщент. Сім'я тоді готувала вечерю. Коли ж почули попередження, вагітна..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Торнадо в США розтрощив цей будинок вщент. Сім’я тоді готувала вечерю. Коли ж почули попередження, вагітна дружина цього чоловіка і дві його дочки побігли до підвалу. А він сам лишився нагорі.

[Трой Томас, житель Нью-Джерсі]:
«Я дивився у вікно й бачив, як хмари закручуються й вихором спускаються донизу. Я побіг до підвалу, накрив усіх, і ми просто забилися в кут».

Торнадо й рясні дощі до східних штатів США приніс ураган «Іда». Цей чоловік каже, що вітер зірвав частину підвальної стелі, тому їх засипало пилом та уламками. Тепер він боїться, що в його дочок виникне посттравматичний стресовий розлад.

[Трой Томас, житель Нью-Джерсі]:
«Ураган був просто жахливим. Цей звук я ніколи не зможу забути. Здавалося, що все валиться й трощиться».

«Іда» в США забрала щонайменше 46 життів. Коло мільйона людей залишилося без електроенергії. Ураган приніс небувалі зливи, які затопили великі території, разом із містом Нью-Йорк.

Це п’ятий за потужністю ураган в історії Сполучених Штатів Америки. Він прийшов з океану й спочатку сколихнув південний штат Луїзіану. Потім східним узбережжям рушив на північ.

Загалом постраждало більш як 600 тисяч осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

Після торнадо: як сім’я дивом вижила під час урагану «Іда»Плетіння з пальмового листя дає змогу єгипетському селу добре зароблятиСправжній чай ройбуш тепер можуть робити лише в ПАРУ насильство переросли мирні протести проти податкової реформи в КолумбіїБразильська котокав’ярня пропонує забрати тварин із собоюРівень найбільшого водосховища США опустився до критичної позначки«Харчова пустеля»: жителям міста в США бракує магазинівУ болівійській лікарні спілкуються з пацієнтами по відеозв’язкуІталія повернула Чилі сотні кактусів, вивезених контрабандою