23.12.2021
Телеканал NTD

ЄС готується до напливу афганських біженців і нелегальних мігрантів

ЄС готується до напливу афганських біженців і нелегальних мігрантів

Євросоюз готується до напливу афганських біженців, який може бути дуже великим. Багато хто боїться залишатися в..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Євросоюз готується до напливу афганських біженців, який може бути дуже великим. Багато хто боїться залишатися в Афганістані, де до влади прийшло угруповання «Талібан».

Європейське агентство «Фронтекс» очікує, що шукачі притулку ринуть різними маршрутами. Це будуть і традиційні, такі як із Туреччини до Греції, і нові — наприклад, через Білорусь.

Водночас під виглядом біженців з Афганістану можуть прибути афганці, які вже живуть в інших країнах.

[Фабріс Лежжері, голова агентства «Фронтекс»]:
«Ми очікуємо, що люди, які потребують міжнародного захисту, намагатимуться втекти з Афганістану. Але до Євросоюзу також, імовірно, спробують потрапити й афганці, які живуть у регіонах, де економічна ситуація не дуже добра».

Зараз «Фронтекс» спостерігає за афганськими громадами в Туреччині, Ірані, Пакистані, Таджикистані, Узбекистані й Туркменістані.

Після міграційної кризи 2015–16 років Євросоюз удосконалює міграційну систему. Тепер він швидше депортує тих, хто не має права на притулок.

[Фабріс Лежжері, голова агентства «Фронтекс»]:
«Тепер ми не можемо повернути афганців до Афганістану. Це неможливо. Але ми можемо вислати людей, які видають себе за афганців. Ми можемо їх депортувати й ми повинні це зробити».

Прикордонники вже навчилися точніше визначати, звідки прибувають біженці. Також на КПП працюють експерти, які розпізнають національність людини за її мовою.
Коротке посилання на цю сторінку:

ЄС готується до напливу афганських біженців і нелегальних мігрантів350 шрамів: ліванець знов і знов згадує вибух у БейрутіЗливи в Європі змивають машини й затоплюють міста«Харчова пустеля»: жителям міста в США бракує магазинівДо Рима повернулися черги з туристівЧотирьох демократичних активістів арештували в ГонконзіСША депортували до Мексики 260 мігрантівФранцуз оголосив голодовку через обов’язкову вакцинацію медиків і пожежниківОлімпійський прапор прилетів до ПарижаНамет із кондиціонером: гонконжці полюбили розкішний відпочинок на природі