21.03.2021
Телеканал NTD

ЄС готується до напливу афганських біженців і нелегальних мігрантів

ЄС готується до напливу афганських біженців і нелегальних мігрантів

Євросоюз готується до напливу афганських біженців, який може бути дуже великим. Багато хто боїться залишатися в..

Дата завантаження: 2021-09-21

video

Євросоюз готується до напливу афганських біженців, який може бути дуже великим. Багато хто боїться залишатися в Афганістані, де до влади прийшло угруповання «Талібан».

Європейське агентство «Фронтекс» очікує, що шукачі притулку ринуть різними маршрутами. Це будуть і традиційні, такі як із Туреччини до Греції, і нові — наприклад, через Білорусь.

Водночас під виглядом біженців з Афганістану можуть прибути афганці, які вже живуть в інших країнах.

[Фабріс Лежжері, голова агентства «Фронтекс»]:
«Ми очікуємо, що люди, які потребують міжнародного захисту, намагатимуться втекти з Афганістану. Але до Євросоюзу також, імовірно, спробують потрапити й афганці, які живуть у регіонах, де економічна ситуація не дуже добра».

Зараз «Фронтекс» спостерігає за афганськими громадами в Туреччині, Ірані, Пакистані, Таджикистані, Узбекистані й Туркменістані.

Після міграційної кризи 2015–16 років Євросоюз удосконалює міграційну систему. Тепер він швидше депортує тих, хто не має права на притулок.

[Фабріс Лежжері, голова агентства «Фронтекс»]:
«Тепер ми не можемо повернути афганців до Афганістану. Це неможливо. Але ми можемо вислати людей, які видають себе за афганців. Ми можемо їх депортувати й ми повинні це зробити».

Прикордонники вже навчилися точніше визначати, звідки прибувають біженці. Також на КПП працюють експерти, які розпізнають національність людини за її мовою.
Коротке посилання на цю сторінку:

ЄС готується до напливу афганських біженців і нелегальних мігрантівВолонтери беруть у руки сапи, щоб зробити своє місто зеленим1500 осіб пройшли парадом у Вашингтоні, щоб розповісти про репресії в КитаїООН: 100 000 дітей можуть померти від голоду в ефіопському регіоні ТиграйІсторичний візит: голова МЗС Ізраїлю вперше офіційно відвідує ОАЕУраган «Іда» став одним із найсильніших у ЛуїзіаніПісля смертоносних вибухів в аеропорту Кабула евакуація триваєВійськовики Гвінеї скинули з посади 83-річного президентаЗелений оазис прикрасив дах університету в АвстраліїАвстралійські майстри шукають у пустелі покинуті машини і їх ремонтують