23.11.2021
Телеканал NTD

Магію «Disney» розкривають на виставці в Мілані

Магію «Disney» розкривають на виставці в Мілані

Жив-був на світі один чоловік. І якось раз він намалював мишку. Потім зробив мультик. А після..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Жив-був на світі один чоловік. І якось раз він намалював мишку. Потім зробив мультик. А після того захопив увесь світ.

Таку казку можна скласти про Волта Діснея, який у середині минулого століття переказав усі найвідоміші європейські казки.

Магії його мультиків присвятили виставку в Мілані. Вона розкриває секрети анімаційних студій, показує, як змушували оживати Геракла, щоб він здійснював свої подвиги, і як троє поросят тікали від злого вовка.

[Федеріко Ф’єконі, куратор виставки]:
«Це занурення в міфи й легенди, у бувальщини й казки. Виставка має чотири частини. Можна дізнатися, як зароджувалися історії, звідки взялася Спляча Красуня, Білосніжка й Піноккіо».

На виставці багато архівних матеріалів. Приміром, згідно з ними, мультик про короля Артура 1963 року під назвою «Меч у камені» – це екранізація однойменного роману 1938 року.

[Крістен Маккормік, співробітниця бібліотеки «Disney»]:
«Дослідницьку анімаційну бібліотеку «Disney» із самого початку задумав і створив Волт Дісней. Він зберіг усі ілюстрації з ранніх мультфільмів. Наша колекція охоплює період від заснування студії до недавнього мультика «Раян і останній дракон»».

Відвідувачі можуть побачити перші ескізи Сплячої Красуні й дізнатися, що прототипом принцеси Аврори була кінозірка Одрі Хепберн.

Особливу увагу приділили «Піноккіо» та його італійському походженню.

[Федеріко Ф’єконі, куратор виставки]:
«Не включити Піноккіо просто не можливо. Його малювали великі ілюстратори з початку XIX століття. У 1935 році, відвідавши Європу, Волт Дісней привозить до студії кілька книг із зображеннями Піноккіо, серед яких були ілюстрації батька й доньки Кавальєрі. Вражає, що на виставці можна побачити зв’язок з Італією».

Експозиція буде відкритою до лютого.
Коротке посилання на цю сторінку:

Магію «Disney» розкривають на виставці в МіланіРояль на воді: Лондоном плаває незвичайне судноДавня підводна гавань: Кіпр запрошує дайверівБруклінський музей повернув 1300 давніх артефактів Коста-РиціЦвітуть лише шість днів: у Ріо милуються квітками табебуйТрадиційні сокири як і раніше роблять на ЗакарпаттіЯк в Індії та Кенії відзначають Всесвітній день слонівГотелі й ресторани Канн готуються зустріти гостей кінофестивалюУнікальний музей гітар відкрився в КиєвіОпера на високотехнологічному тлі: амфітеатр у Вероні прикрасили 3D-декорації