23.10.2021
Телеканал NTD

«Людина-павук» і «три мушкетери» підкорили хмарочос під Парижем

«Людина-павук» і «три мушкетери» підкорили хмарочос під Парижем

Уперше французька «людина-павук» Ален Робер підкорив хмарочос не один, а в компанії. Разом із ним на..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Уперше французька «людина-павук» Ален Робер підкорив хмарочос не один, а в компанії. Разом із ним на вежу в передмісті Парижа забралися троє молодих скелелазів. Це два французи й поляк.

[Ален Робер, французька «людина-павук»]:
«Це ідея Лео. Я сказав: «Чому б і ні?» Потім додав, що можна взяти й двох. Тоді мій давній шанувальник Марцін теж захотів приєднатися. Та я не міг не взяти й Алексі. І сказав: «Гаразд, зробімо це разом. Як мушкетери»».

Тепер відчайдушні скелелази так себе й називають.

«Павуки-мушкетери» підкорили вежу заввишки 187 метрів. Зробили це без пристосувань, страховки і, як зазвичай, без дозволу. Нагорі скелелазів чекала поліція. Роберу не звикати. А його компаньйони, схоже, думають лише про честь, яка їм випала.

[Алексі Ландо, скелелаз]:
«Він герой мого дитинства. Дуже мене надихає. Для мене це велика честь (піднятися з ним разом). Я захопився скелелазінням у вісім років і відтоді спостерігав за Аленом Робером. Навіть не гадав, що колись із ним зустрінуся».

«Людина-павук» захоплюється верхолазінням із 12 років. Підкорив уже понад 90 хмарочосів у всьому світі. Є в Книзі Гіннеса. Недавно Роберу виповнилося 59, але покидати захоплення не збирається.

[Ален Робер, французька «людина-павук»]:
«Усе залежить від моєї фізичної форми. А це означає, що я не бачу жодних перешкод для сходжень навіть у 70 і більше років».

Ален підкорив цю вежу в передмісті Парижа вже одинадцять разів. Нинішнє сходження зробив на знак протесту проти «ковідних» паспортів. Ще одна мета — вшанувати пам’ять знаменитого французького актора Жан-Поля Бельмондо, який днями помер у віці 88 років.
Коротке посилання на цю сторінку:

«Людина-павук» і «три мушкетери» підкорили хмарочос під ПарижемЧому 9-річного художника називають да Вінчі з ДорсетуЗ галереї — на Трафальгарську площу: шедеври живопису прийшли до людейЗалишки стародавньої церкви під руїнами іншого храму знайшли у Великій БританіїВеселі змагання з перенесення дружин улаштували в УгорщиніУ Музеї Голодомору відкрили оновлену експозиціюБруклінський музей повернув 1300 давніх артефактів Коста-РиціЯк жили кочівники в Ладакху, показали на фестивалі в ІндіїПоказ «Dolce & Gabbana»: блиск, кольори й символи ВенеціїМайкл Корс показав свою колекцію наживо вперше з початку пандемії