24.07.2021
Телеканал NTD

«Людина-павук» і «три мушкетери» підкорили хмарочос під Парижем

«Людина-павук» і «три мушкетери» підкорили хмарочос під Парижем

Уперше французька «людина-павук» Ален Робер підкорив хмарочос не один, а в компанії. Разом із ним на..

Дата завантаження: 2021-10-24

video

Уперше французька «людина-павук» Ален Робер підкорив хмарочос не один, а в компанії. Разом із ним на вежу в передмісті Парижа забралися троє молодих скелелазів. Це два французи й поляк.

[Ален Робер, французька «людина-павук»]:
«Це ідея Лео. Я сказав: «Чому б і ні?» Потім додав, що можна взяти й двох. Тоді мій давній шанувальник Марцін теж захотів приєднатися. Та я не міг не взяти й Алексі. І сказав: «Гаразд, зробімо це разом. Як мушкетери»».

Тепер відчайдушні скелелази так себе й називають.

«Павуки-мушкетери» підкорили вежу заввишки 187 метрів. Зробили це без пристосувань, страховки і, як зазвичай, без дозволу. Нагорі скелелазів чекала поліція. Роберу не звикати. А його компаньйони, схоже, думають лише про честь, яка їм випала.

[Алексі Ландо, скелелаз]:
«Він герой мого дитинства. Дуже мене надихає. Для мене це велика честь (піднятися з ним разом). Я захопився скелелазінням у вісім років і відтоді спостерігав за Аленом Робером. Навіть не гадав, що колись із ним зустрінуся».

«Людина-павук» захоплюється верхолазінням із 12 років. Підкорив уже понад 90 хмарочосів у всьому світі. Є в Книзі Гіннеса. Недавно Роберу виповнилося 59, але покидати захоплення не збирається.

[Ален Робер, французька «людина-павук»]:
«Усе залежить від моєї фізичної форми. А це означає, що я не бачу жодних перешкод для сходжень навіть у 70 і більше років».

Ален підкорив цю вежу в передмісті Парижа вже одинадцять разів. Нинішнє сходження зробив на знак протесту проти «ковідних» паспортів. Ще одна мета — вшанувати пам’ять знаменитого французького актора Жан-Поля Бельмондо, який днями помер у віці 88 років.
Коротке посилання на цю сторінку:

«Людина-павук» і «три мушкетери» підкорили хмарочос під ПарижемГігантський візерунок: у Киргизії виготовляють унікальні килимиСписок ЮНЕСКО поповнили два об’єкти з МадридаКолишній індійський інженер уже 30 років робить яскравих ляльокДо 95-річчя Вінні-Пуха вийшла нова книжка про його пригодиМеркель відкрила найбільшу в Німеччині виставку картин Яна ВермераУнікальне ацтекське шоу: танці під місяцемПоказ «Dolce & Gabbana»: блиск, кольори й символи ВенеціїЗатишні будиночки ваблять туристів до зруйнованої війною столиці ЄменуРецепти предків: палестинська сім’я готує східні солодощі