23.11.2021
Телеканал NTD

Як жили кочівники в Ладакху, показали на фестивалі в Індії

Як жили кочівники в Ладакху, показали на фестивалі в Індії

Танці в масках, жартівливий бій із яком та фольклорні пісні. У Ладакху, що на півночі Індії,..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Танці в масках, жартівливий бій із яком та фольклорні пісні. У Ладакху, що на півночі Індії, проходить фестиваль кочових племен. Його присвячено культурі та традиціям місцевих народів.

Тут можна дізнатися, як корінні жителі прядуть, або ж готують національні страви. На фестивалі ще проводять кінські перегони та змагання зі стрільби з лука.

[туристка зі штату Керала]:
«Фестиваль кочівників дуже цікавий. Можна побачити їхній одяг та їжу, ознайомитися з культурою та традиціями. Вони дуже відрізняються від наших. Тут чудово».

Ладакх — найвище плато Індії. Його найнижча точка розташована на відстані 2750 метрів над рівнем моря, а найвища — 7600 метрів.

Цю територію називають «Малим Тибетом», бо природа, а також місцева культура схожі на тибетські. У давнину тут проходив Великий шовковий шлях.

Влада Ладакху прагне зберегти традиційні цінності корінних народів, а також привабити до регіону більше туристів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Як жили кочівники в Ладакху, показали на фестивалі в ІндіїНезвичайний рекорд: 30 прапорів України підняли на повітряних куляхЖивопис на траві: гігантська картина на горі у ШвейцаріїШедеври на кілька годин: хорватський майстер малює на пляжахОбід на 3000 осіб: берлінці попрощалися з аеропортом «Тегель»Віртуальна екскурсія: печера Ласко у Франції знову доступна для туристівЧому 9-річного художника називають да Вінчі з ДорсетуЯпонка робить картонних роботів і танкиБруклінський музей повернув 1300 давніх артефактів Коста-РиціДавня підводна гавань: Кіпр запрошує дайверів