23.11.2021
Телеканал NTD

Показ «Dolce & Gabbana»: блиск, кольори й символи Венеції

Показ «Dolce & Gabbana»: блиск, кольори й символи Венеції

Під «Пори року» Вівальді моделі урочисто йдуть подіумом, який установлено на площі святого Марка у Венеції...

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Під «Пори року» Вівальді моделі урочисто йдуть подіумом, який установлено на площі святого Марка у Венеції. Показ організував дім моди «Dolce & Gabbana». Він демонструє свою кутюрну колекцію, а також ювелірні та годинникові новинки.

Модні покази тут ще ніколи не проходили. Захід «Alta Moda» автори присвятили місту. На сукнях і накидках вишито символи Венеції: крилатий лев святого Марка й гондоли.

Подекуди вишивку виконано у вигляді муранського скла й візерунків статуй собору святого Марка.

А фігурні рукави повторюють обриси куполів собору, карнавальних масок і носів гондол.

Загалом колекція яскрава й мерехтлива. Наряди прикрашено блискітками, кристалами та іншими блискучими елементами.

Кольори та візерунки яскраві й насичені. Те ж можна сказати й про монохромну колекцію вечірніх суконь. Примітно, що моделі взуті в туфлі на пласкій підошві.

Показ відвідали зірки кіно, музики й телебачення.
Коротке посилання на цю сторінку:

Показ «Dolce & Gabbana»: блиск, кольори й символи Венеції«Carolina Herrera» показала колекцію для гламурних і казкових жінокУ токійському зоопарку ростять двох дитинчат великої пандиПолоскотати нерви: хто готовий зробити фото на прозорому балконі в Сан-ПаулуУ Венеції побудували човен у вигляді гігантської скрипки«Божественну комедію» Данте переклали на 3D-анімаціюДавня підводна гавань: Кіпр запрошує дайверівЗа що одну українську казку полюбили в усьому світіЯпонка робить картонних роботів і танкиСкульптури «українського Мікеланджело» показали в Києві