21.03.2021
Телеканал NTD

ABBA випустить перший за 40 років новий альбом

ABBA випустить перший за 40 років новий альбом

Через 40 років шведська попгрупа ABBA повертається з новим альбомом під назвою Voyage. Він вийде 5..

Дата завантаження: 2021-09-21

video

Через 40 років шведська попгрупа ABBA повертається з новим альбомом під назвою Voyage. Він вийде 5 листопада. Дві композиції з нього можна почути вже зараз. Вони називаються «Я досі вірю в тебе» й «Не відкидай мене». Усього ж до альбому ввійшло 10 нових пісень.

[Бені Андерсон, музикант групи ABBA]:
«Коли ми почали цей проєкт, то мали всього дві пісні. А потім ми подумали: можливо, варто створити ще кілька композицій, бо так радісно знову бути в студії разом — учотирьох».

[Б’єрн Ульвеус, музикант групи ABBA]:
«Мене охопили спогади. Наші стосунки, зв’язок між нами — усе це чітко постало перед очима. Усе враз повернулося».

Солістки Анні-Фрід Лінгстад і Агнета Фельтског не присутні на презентації нового альбому. Але їхні колеги кажуть, що вони дивляться трансляцію по телевізору.

ABBA також виступить із концертами. Щоправда, замість живих людей на сцену вийдуть голограми. Для цього створили спеціальні цифрові аватари, які члени групи прозвали «ABBA-тарами».

[Бені Андерсон, музикант групи ABBA]:
«Єдиною великою проблемою було те, що нам довелося збрити бороди. Я ношу бороду вже 50 років. Це було потрібно для того, щоб усе зробили точно».

Концерти пройдуть у травні на спеціально побудованій арені в Лондоні. Разом із голограмами виступить десять живих музикантів. До програми увійде 22 пісні, зокрема й дві нові, а також — найпопулярніші хіти, серед яких і Dancing Queen.

Музиканти вибрали для виступів Лондон, бо, як вони вважають, британці завжди приймали їх за своїх.

Група ABBA з’явилася в 1972 році. У 82-му спільні виступи припинилися. У 2018-му члени групи знову об’єдналися для спільного проєкту.

ABBУ вважають одним із найуспішніших музичних колективів за всю історію попмузики. У світі продано понад 350 примірників записів групи.
Коротке посилання на цю сторінку:

ABBA випустить перший за 40 років новий альбомКолишній індійський інженер уже 30 років робить яскравих ляльок«Carolina Herrera» показала колекцію для гламурних і казкових жінок«Рідке золото»: як берберські жінки роблять арганову оліюЗолоту пектораль знову показали на виставці в КиєвіКнига Гіннеса показала, які рекорди увійдуть до її видання 2022 року«Ідеальну» жінку стародавнього Китаю показали на виставці в КиєвіВиставка в музеї Прадо: чому жінки писали маленькі картиниУ Киргизстані пройшов фестиваль, присвячений спадщині предківПоказ «Dolce & Gabbana»: блиск, кольори й символи Венеції