21.01.2021
Телеканал NTD

Подивитися на акулу: як із небезпеки зробили перевагу

Подивитися на акулу: як із небезпеки зробили перевагу

Велика біла акула граційно розсікає прозору воду біля узбережжя Кейп-Кода. Це популярний курорт у Массачусетсі. І..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Велика біла акула граційно розсікає прозору воду біля узбережжя Кейп-Кода. Це популярний курорт у Массачусетсі. І в цьому місці перетворили загрозу на перевагу.

Усього кілька років тому тут сталося два напади акул на людину — уперше за десятки років. Тепер туристів возять подивитися на цих хижачок.

[Пенні Антоногу, туристка]:
«Я побачила коло шести акул. Деякі були завдовжки 2,5 метра, деякі довші».

Прогулянки для спостереження за акулами пропонує багато компаній.

[Майк Мошатаг, власник туристичної компанії]:
«Ці подорожі допомагають людям ознайомитися з білими акулами в дикій природі».

[Майкл Сімард, турист]:
«Я й не підозрював, наскільки вони граційні. Просто плавають, не звертаючи ні на кого уваги. Вони красиві».

Акул знаходять із повітря. Потім направляють човен із туристами. Задоволення недешеве. За одну тригодинну прогулянку беруть до 2500 доларів із човна, у якому поміщається щонайбільше шість осіб.

Водночас останніми тижнями на узбережжі Кейп-Кода закрили десятки пляжів. Біля них помітили білих акул на відстані до дев’яти метрів від берега.
Коротке посилання на цю сторінку:

Подивитися на акулу: як із небезпеки зробили перевагуУ Мексиці вирішили врятувати ацтекську піраміду Пернатого ЗміяБруклінський музей повернув 1300 давніх артефактів Коста-РиціРеквізит із фільмів зі Сталлоне продадуть на аукціоніПісля реставрації в італійському палаці Пілотта відкрилися нові приміщенняЯк жили кочівники в Ладакху, показали на фестивалі в ІндіїНа Таймс-сквер уперше з’явилося колесо оглядуКолишній індійський інженер уже 30 років робить яскравих ляльок«Людина-павук» і «три мушкетери» підкорили хмарочос під ПарижемПомацати й понюхати: у Нідерландах відкрили виставку картин для незрячих