23.12.2021
Телеканал NTD

Чому 9-річного художника називають да Вінчі з Дорсету

Чому 9-річного художника називають да Вінчі з Дорсету

Да Вінчі з Дорсету — так прозвали дев'ятирічного художника Лукаса з англійського графства Дорсет. У його..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Да Вінчі з Дорсету — так прозвали дев’ятирічного художника Лукаса з англійського графства Дорсет. У його роботах — увага до найдрібніших деталей. Цим вони схожі на картини великого майстра епохи Відродження.

[Лукас Грінфілд, художник]:
«Мені дуже цікаво заглиблюватися в найдрібніші деталі та промальовувати кожну зморшку, кожну цяточку. А потім, коли подивишся з боку, усе складається воєдино».

Хлопчик узявся за олівці, коли йому було трохи більш як рік. А під час вимушеної ізоляції старанно відшліфовував майстерність.

[Сімона Грінфілд, мама художника]:
«Це дивовижно. Він бере фотографію і просто з неї малює. І зображення більше, ніж у натуральну величину. Це неймовірно. Ми справді вражені».

Цей малюнок під назвою «Безпритульний» вибрали з 33-х тисяч інших картин для участі в онлайн-виставці. Її проводить Королівська академія мистецтв.
Коротке посилання на цю сторінку:

Чому 9-річного художника називають да Вінчі з ДорсетуРеквізит із фільмів зі Сталлоне продадуть на аукціоніПодивитися на акулу: як із небезпеки зробили перевагуФестиваль повітряних куль пройшов у Нью-ДжерсіВиставка в музеї Прадо: чому жінки писали маленькі картиниУ Києві проходить виставка «Сузір’я Полєнова»Як жили кочівники в Ладакху, показали на фестивалі в ІндіїЗа що одну українську казку полюбили в усьому світіУ високогірному Ла-Пасі проходять перегони на саморобних картахМайкл Корс показав свою колекцію наживо вперше з початку пандемії