22.05.2021
Телеканал NTD

Магма й запаморочлива висота: Нік Валленда пройшовся над вулканом

Магма й запаморочлива висота: Нік Валленда пройшовся над вулканом

Знаменитий акробат Нік Валленда здійснив екстремальну прогулянку над кратером вулкана Масая в Нікарагуа. Довжина металевого троса..

Дата завантаження: 2021-09-22

video

Знаменитий акробат Нік Валленда здійснив екстремальну прогулянку над кратером вулкана Масая в Нікарагуа. Довжина металевого троса — 550 метрів. Канатоходець подолав увесь шлях за 31 хвилину.

Валленда виконує запаморочливий трюк зі страховкою. Йому також довелося надіти респіратор і захисні окуляри. Над кратером з вогненною магмою підіймаються отруйні гази. Навіть трос довелося натягувати безпосередньо перед виступом, щоб його не роз’їли токсичні випари.

За кілька метрів до протилежного краю Валленда скидає окуляри й респіратор і пробіжкою завершує ризиковану прогулянку. Цей трюк став, напевно, найнебезпечнішим з усіх, що виконав канатоходець.

[Нік Валленда, канатоходець]:
«Шлях з ухилом вгору вимагає більше зусиль, а шлях униз дуже неспокійний. Це теж проблема. Крім того, тертя взуття на шляху вниз турбує більше, ніж під час підйому вгору».

Нік належить до сьомого покоління циркової династії Валленд. Він пройшов над Ніагарським водоспадом і над Великим каньйоном. На його рахунку ще безліч трюків. Причому чимало з них він виконав без страховки.

Прогулянку над вулканом канатоходець запланував ще торік.
Коротке посилання на цю сторінку:

Магма й запаморочлива висота: Нік Валленда пройшовся над вулканомМузична терапія: болівійський оркестр виступає на балконахКопія піраміди «Темпло Майор» постала в центрі МехікоШедеври на кілька годин: хорватський майстер малює на пляжахСкульптури «українського Мікеланджело» показали в КиєвіДе можна почитати оригінали писань віком 2500 роківСлеклайнер прогулявся над Парижем на висоті 70 метрівВіртуальна екскурсія: печера Ласко у Франції знову доступна для туристівЯкі зірки заробили найбільше за всіх, розповів тижневик VarietyМадрид очима художника: майстерня Антоніо Лопеса просто неба