25.11.2024
Телеканал NTD

Магма й запаморочлива висота: Нік Валленда пройшовся над вулканом

Магма й запаморочлива висота: Нік Валленда пройшовся над вулканом

Знаменитий акробат Нік Валленда здійснив екстремальну прогулянку над кратером вулкана Масая в Нікарагуа. Довжина металевого троса..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Знаменитий акробат Нік Валленда здійснив екстремальну прогулянку над кратером вулкана Масая в Нікарагуа. Довжина металевого троса — 550 метрів. Канатоходець подолав увесь шлях за 31 хвилину.

Валленда виконує запаморочливий трюк зі страховкою. Йому також довелося надіти респіратор і захисні окуляри. Над кратером з вогненною магмою підіймаються отруйні гази. Навіть трос довелося натягувати безпосередньо перед виступом, щоб його не роз’їли токсичні випари.

За кілька метрів до протилежного краю Валленда скидає окуляри й респіратор і пробіжкою завершує ризиковану прогулянку. Цей трюк став, напевно, найнебезпечнішим з усіх, що виконав канатоходець.

[Нік Валленда, канатоходець]:

«Шлях з ухилом вгору вимагає більше зусиль, а шлях униз дуже неспокійний. Це теж проблема. Крім того, тертя взуття на шляху вниз турбує більше, ніж під час підйому вгору».

Нік належить до сьомого покоління циркової династії Валленд. Він пройшов над Ніагарським водоспадом і над Великим каньйоном. На його рахунку ще безліч трюків. Причому чимало з них він виконав без страховки.

Прогулянку над вулканом канатоходець запланував ще торік.
Коротке посилання на цю сторінку:

Магма й запаморочлива висота: Нік Валленда пройшовся над вулканомНаціональний балет Грузії приїхав з танцювальною програмою до Боснії і ГерцеговиниНезвичайна інсталяція: відеопортал зв’язав Нью-Йорк із ДубліномДо албанської фортеці поспішають сотні тисяч туристівДо Гани повернулися реліквії, вивезені за часів британської колонізації10 років у Louis Vuitton: дизайнер Ніколя Геск’єр відсвяткував ювілей у ЛувріВиставка забутих жінок-художниць проходить у ЛондоніМодний дім Dior показав свою осінню колекцію в Нью-ЙоркуВ Італії відкрився новий підвісний міст на висоті 175 метрівІракський перукар створює картини з волосся клієнтів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: