17.07.2021
Телеканал NTD

Австралійка закликає людей не годувати пінгвінів-знайд

Австралійка закликає людей не годувати пінгвінів-знайд

Цього молодого пінгвіна скоро відпустять у море. А кілька його одноплемінників, які належать до чубатих пінгвінів,..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Цього молодого пінгвіна скоро відпустять у море. А кілька його одноплемінників, які належать до чубатих пінгвінів, поки залишаться під опікою австралійки Лінди Мойлі. Вона доглядає за птахами, яким з тих чи інших причин не вдалося дістатися кінцевого пункту під час сезонної міграції.

Щороку чубаті пінгвіни здійснюють тривалу подорож через південь Західної Австралії, щоб завести потомство. У цей час вони ще й линяють. Тих, хто не зміг дістатися, знаходять на узбережжі. Потім відвозять до центрів порятунку.

[Лінда Мойлі, власниця центру порятунку пінгвінів]:
«Дуже прив’язуєшся, хотілося б, щоб вони залишалися тут цілий рік, але для них це не найкращий варіант».

Лінда виходжує птахів, щоб ті відновили сили й повернулись до своїх колоній. Вона хотіла б, щоби люди знали, що треба робити зі знайдами.

[Лінда Мойлі, власниця центру порятунку пінгвінів]:
«Ви можете залишатися з птахом і стежити за ним. Просто вбезпечте його і зв’яжіться з рейнджерами».

Також Лінда закликає утримуватися від спокуси чимось пригостити пінгвінів.

[Лінда Мойлі, власниця центру порятунку пінгвінів]:
«Їх не треба годувати чи напувати, поки вони не опиняться в центрі догляду. Лише його працівники знають, що їм можна давати».

Пінгвіни зазвичай перебувають у спеціальному закладі до шести тижнів. Потім їх по кілька особин повертають на прибережні острови.

Їм також вживляють мікрочипи, щоб збирати інформацію про міграцію.
Коротке посилання на цю сторінку:

Австралійка закликає людей не годувати пінгвінів-знайдНью-йоркський притулок Bideawee 118 років піклується про собак і котів10-річний хлопчик, коли почався локдаун, переселився в наметНімеччина обмежить використання вакцини AstraZenecaНа водоочисній станції в Австралії харчові відходи перетворюють на електроенергіюЯпонці переважно виступають проти проведення Олімпіади цього року«Ковідні» паспорти: нова реальність чи дискримінація?Берлінський шеф-кухар готує для пацієнтів лікарніЕкологи закликають не зривати й не купувати первоцвітиНова Зеландія й Австралія відновили сполучення між країнами без обов’язкового карантину