25.11.2024
Телеканал NTD

Австралійка закликає людей не годувати пінгвінів-знайд

Австралійка закликає людей не годувати пінгвінів-знайд

Цього молодого пінгвіна скоро відпустять у море. А кілька його одноплемінників, які належать до чубатих пінгвінів,..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Цього молодого пінгвіна скоро відпустять у море. А кілька його одноплемінників, які належать до чубатих пінгвінів, поки залишаться під опікою австралійки Лінди Мойлі. Вона доглядає за птахами, яким з тих чи інших причин не вдалося дістатися кінцевого пункту під час сезонної міграції.

Щороку чубаті пінгвіни здійснюють тривалу подорож через південь Західної Австралії, щоб завести потомство. У цей час вони ще й линяють. Тих, хто не зміг дістатися, знаходять на узбережжі. Потім відвозять до центрів порятунку.

[Лінда Мойлі, власниця центру порятунку пінгвінів]:
«Дуже прив’язуєшся, хотілося б, щоб вони залишалися тут цілий рік, але для них це не найкращий варіант».

Лінда виходжує птахів, щоб ті відновили сили й повернулись до своїх колоній. Вона хотіла б, щоби люди знали, що треба робити зі знайдами.

[Лінда Мойлі, власниця центру порятунку пінгвінів]:
«Ви можете залишатися з птахом і стежити за ним. Просто вбезпечте його і зв’яжіться з рейнджерами».

Також Лінда закликає утримуватися від спокуси чимось пригостити пінгвінів.

[Лінда Мойлі, власниця центру порятунку пінгвінів]:
«Їх не треба годувати чи напувати, поки вони не опиняться в центрі догляду. Лише його працівники знають, що їм можна давати».

Пінгвіни зазвичай перебувають у спеціальному закладі до шести тижнів. Потім їх по кілька особин повертають на прибережні острови.

Їм також вживляють мікрочипи, щоб збирати інформацію про міграцію.
Коротке посилання на цю сторінку:

Австралійка закликає людей не годувати пінгвінів-знайдАвстралійські шахтарі роблять асани, щоб позбутися стресуЕпідемія лихоманки денге може початися в АргентиніШезлонги замість засніжених схилів: французький курорт виживає в умовах теплої зимиСтолиця Колумбії та 11 муніципалітетів починають нормувати водуЯдерні відходи загрожують родючій долині в Центральній АзіїЇдять котів та листя: жителям Судану загрожує голод через війнуОгляд світових подій (з 7 по 12 квітня)У Гаїті біженці змушені жити в поганих умовах у тимчасових притулкахМедзаклади Південної Кореї гостро потребують лікарів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: