09.04.2022
Телеканал NTD

Панди-близнюки народилися в мадридському зоопарку

Панди-близнюки народилися в мадридському зоопарку

Одразу двох дитинчат народила велика панда в зоопарку Мадрида. Тепер малюків по черзі даватимуть мамі, щоб..

Дата завантаження: 2022-08-09

video

Одразу двох дитинчат народила велика панда в зоопарку Мадрида. Тепер малюків по черзі даватимуть мамі, щоб та їх вигодовувала. Зазвичай панди дбають лише про одне дитинча — найсильніше. Тому доводиться йти на хитрощі.

[Ева Мартінес, ветеринар]:
«Народження близнюків — особлива подія. Так ми зробили внесок у збереження цього рідкісного виду».

Ветеринари виміряли та зважили новонароджених. Одне дитинча важить 170 грамів, а друге — коло 140. Визначити їхню стать поки не можна.

На певний час близнюків приховають від сторонніх очей.

[Ева Мартінес, ветеринар]:
«Вони дуже крихітні й немічні, зараз про них піклується мама. За два з половиною місяці вони підростуть, а потім зможуть вийти в інший вольєр. Тоді гості побачать цих привабливих і красивих тварин».

Маму-ведмедицю звуть Хуа Цзуй Ба, а тата — Бін Сін. Це їхні п’яте й шосте дитинчата.
Коротке посилання на цю сторінку:

Панди-близнюки народилися в мадридському зоопаркуЧерепашеня-альбінос дебютує в тропікаріумі у ШвейцаріїВ Аргентині випустили в океан 12 урятованих пінгвінівКозеня з півметровими вухами прославилося на весь світІсторичний район Нью-Йорка потопає у квітахСтрашненькі, але милі: найпотворнішого собаку світу вибрали в СШАГігантська 3D-собака підкорює серця японцівЗа що собаку з кличкою Сем зробили героєм коміксу в ЧиліНепальська альпіністка побила свій і світовий рекорд, підкоривши Еверест у 10-те

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: