21.02.2021
Телеканал NTD

Панди-близнюки народилися в мадридському зоопарку

Панди-близнюки народилися в мадридському зоопарку

Одразу двох дитинчат народила велика панда в зоопарку Мадрида. Тепер малюків по черзі даватимуть мамі, щоб..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Одразу двох дитинчат народила велика панда в зоопарку Мадрида. Тепер малюків по черзі даватимуть мамі, щоб та їх вигодовувала. Зазвичай панди дбають лише про одне дитинча — найсильніше. Тому доводиться йти на хитрощі.

[Ева Мартінес, ветеринар]:
«Народження близнюків — особлива подія. Так ми зробили внесок у збереження цього рідкісного виду».

Ветеринари виміряли та зважили новонароджених. Одне дитинча важить 170 грамів, а друге — коло 140. Визначити їхню стать поки не можна.

На певний час близнюків приховають від сторонніх очей.

[Ева Мартінес, ветеринар]:
«Вони дуже крихітні й немічні, зараз про них піклується мама. За два з половиною місяці вони підростуть, а потім зможуть вийти в інший вольєр. Тоді гості побачать цих привабливих і красивих тварин».

Маму-ведмедицю звуть Хуа Цзуй Ба, а тата — Бін Сін. Це їхні п’яте й шосте дитинчата.
Коротке посилання на цю сторінку:

Панди-близнюки народилися в мадридському зоопаркуНа будівлі в Токіо оселилася величезна кішкаНайстаршому тенісистові світу — 97 років, і він досі в грі«Собакотлон»: собаки разом зі своїми господарями виборювали першість у ХорватіїЛавандове поле зацвіло під КиєвомРідкісний примат: у зоопарку радіють першому в цьому році орангутангуПанди-близнюки народилися у французькому зоопаркуНайкращий тренер: польська скелелазка готується до Токіо-2020 під наглядом псаТюлень став учасником парусної регати, забравшись на тримаран