23.12.2021
Телеканал NTD

Панди-близнюки народилися в мадридському зоопарку

Панди-близнюки народилися в мадридському зоопарку

Одразу двох дитинчат народила велика панда в зоопарку Мадрида. Тепер малюків по черзі даватимуть мамі, щоб..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Одразу двох дитинчат народила велика панда в зоопарку Мадрида. Тепер малюків по черзі даватимуть мамі, щоб та їх вигодовувала. Зазвичай панди дбають лише про одне дитинча — найсильніше. Тому доводиться йти на хитрощі.

[Ева Мартінес, ветеринар]:
«Народження близнюків — особлива подія. Так ми зробили внесок у збереження цього рідкісного виду».

Ветеринари виміряли та зважили новонароджених. Одне дитинча важить 170 грамів, а друге — коло 140. Визначити їхню стать поки не можна.

На певний час близнюків приховають від сторонніх очей.

[Ева Мартінес, ветеринар]:
«Вони дуже крихітні й немічні, зараз про них піклується мама. За два з половиною місяці вони підростуть, а потім зможуть вийти в інший вольєр. Тоді гості побачать цих привабливих і красивих тварин».

Маму-ведмедицю звуть Хуа Цзуй Ба, а тата — Бін Сін. Це їхні п’яте й шосте дитинчата.
Коротке посилання на цю сторінку:

Панди-близнюки народилися в мадридському зоопаркуВундеркінд: 4-річна піаністка готується підкорити світові сцениМоржиха запливла туди, де її не чекалиЗарядка для пінгвінів: як розважають тварин у тайському зоопаркуВенесуельське подружжя перетворило свій дім на притулок для лінивців«Козиний десант» висадився в парку Нью-Йорка для боротьби з бур’янамиВ’єтнамець-волонтер за 7 років допоміг врятувати 1600 панголінівПарковий пагорб на пів року поставили в центрі ЛондонаПакистанські лісничі готують врятованого ведмедика до життя на волі