28.07.2021
Телеканал NTD

Рецепти предків: палестинська сім’я готує східні солодощі

Рецепти предків: палестинська сім'я готує східні солодощі

Ці палестинці готують виноградну патоку за традиційним методом. Його тут, на Західному березі річки Йордан, передавали..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Ці палестинці готують виноградну патоку за традиційним методом. Його тут, на Західному березі річки Йордан, передавали століттями від батька до сина. Сім’я Арафех упевнена, що лише так солодкий продукт виходить справді смачним.

Сік винограду треба кип’ятити 12 годин і водночас постійно помішувати.

Роблять це обов’язково в мідних чанах і на соснових дровах. Це надає особливого аромату.

[Мохаммад Арафех, виробник продуктів із винограду]:
«Суть у тому, що жодна машина не може правильно приготувати патоку. Замість природного смаку вона матиме присмак нержавійки чи алюмінію. Науково доведено, що підходить лише мідь. Вона має переваги. По-перше, вона не окислюється, і по-друге, зберігає тепло».

Сім’я Арафеха виробляє ще один солодкий продукт — мальбан. Його також називають фруктовою шкірою. Готують теж із виноградного соку й теж за технологіями предків.

Завдяки такому бізнесові ця сім’я тримається на плаву навіть у найскрутніші часи.
Коротке посилання на цю сторінку:

Рецепти предків: палестинська сім’я готує східні солодощіMet Gala: у чому красувалися зірки на червоній доріжціДо 95-річчя Вінні-Пуха вийшла нова книжка про його пригодиЯк незрячі іспанці літають в аеротрубіЗ галереї — на Трафальгарську площу: шедеври живопису прийшли до людейНайбільше у світі колесо огляду запрацювало в ДубаїЧаюванням серед розкоші заманюють публіку до старовинного театру в ЛондоніПремію «Еммі» здобув серіал «Корона» й не тільки він51-річна Наомі Кемпбелл стала зіркою на тижні моди в ПарижіЯк у середні віки: три боснійські сім’ї ковалів покладаються на енергію води й вогню