21.01.2021
Телеканал NTD

Весілля на висоті 6400 метрів: болівійська пара одружилася на горі в Андах

Весілля на висоті 6400 метрів: болівійська пара одружилася на горі в Андах

Сніг, вітер і небеса. Болівійці Джонні й Гейді вирішили повінчатися на горі Ільїмані. Це найвища точка..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Сніг, вітер і небеса. Болівійці Джонні й Гейді вирішили повінчатися на горі Ільїмані. Це найвища точка хребта Кордильєра-Реаль в Андах. Гора підноситься на 6400 метрів над рівнем моря.

Обряд проводить священник, який захоплюється альпінізмом.

[Агустін Гонсалес, священник]:
«Вони люблять спорт, природу й гори. Тому й вирішили дати шлюбні обітниці на вершині цієї гори. Ми дуже близькі до небес і Бога, і він вас благословляє».

Молодята родом із департаменту Кочабамба. Щоб піднятися на гору, спочатку приїхали до Ла-Паса. На сходження пішло три дні. Крім священника з ними на гору забралися й родичі.

Вічно засніжену вершину Ільїмані видно з Ла-Паса й Ель-Альто. Цю гору з давніх-давен шанують індіанці аймара. Вони присвятили їй багато музичних і літературних творів.

Ільїмані — друга за висотою гірська вершина Болівії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Весілля на висоті 6400 метрів: болівійська пара одружилася на горі в АндахДе можна почитати оригінали писань віком 2500 роківГучно й весело: як проходить фестиваль духових оркестрів у СербіїМайкл Корс показав свою колекцію наживо вперше з початку пандемії«Рідке золото»: як берберські жінки роблять арганову оліюШедеври на кілька годин: хорватський майстер малює на пляжахПобачити Шанхай із висоти пташиного польоту: у хмарочосі відкрили готельДавньоримський фастфуд: яку їжу продавали на вулицях ПомпеївМагію «Disney» розкривають на виставці в МіланіРекорд Гіннеса: у Данії побудували найвищий у світі замок із піску