28.09.2021
Телеканал NTD

Живопис на траві: гігантська картина на горі у Швейцарії

Живопис на траві: гігантська картина на горі у Швейцарії

Ця гігантська картина тепер прикрашає гірський схил швейцарських Альп. Хлопчика, який видуває мильні бульбашки, зобразив французький..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Ця гігантська картина тепер прикрашає гірський схил швейцарських Альп. Хлопчика, який видуває мильні бульбашки, зобразив французький художник Гійом Легро. Площа малюнка — 1500 квадратних метрів.

Майстер каже, що його надихнули хмари, мрії та дитячі фантазії.

[Гійом Легро, художник]:
«Тут завжди багато хмар. Саме тому для свого твору я обрав це місце. Його тема пов’язана з хмарами, дитинством, а також із новинами. Зараз ситуація у світі дуже непокоїть, і нам треба трохи легкості».

Художник використав нешкідливі фарби з натуральних речовин. Вони містять деревне вугілля, крейду та казеїновий клей.

Легро давно відомий своїми гігантськими картинами на траві. Вони хоч і недовговічні, але вони справді вражають. Він створював їх у таких країнах, як Швейцарія, Франція, Велика Британія та Аргентина.

Художник каже, що своєю творчістю хоче надихнути людей стати добрішими й більше допомагати одне одному.
Коротке посилання на цю сторінку:

Живопис на траві: гігантська картина на горі у Швейцарії100 років на дні: музей затонулих військових кораблів відкрився в ТуреччиніЗ галереї — на Трафальгарську площу: шедеври живопису прийшли до людейВеликий синій кит зі сміття: у Києві з’явився новий артоб’єктЯпонка робить картонних роботів і танкиСкрипка для бідних: як із ПВХ роблять інструментиІндійка зібрала 10 000 традиційних ляльок і виставляє їх раз на рікРеквізит із фільмів зі Сталлоне продадуть на аукціоніЕквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекорд«Carolina Herrera» показала колекцію для гламурних і казкових жінок