28.08.2021
Телеканал NTD

В Індії знову пустили «іграшкові» поїзди вузькоколійною залізницею

В Індії знову пустили «іграшкові» поїзди вузькоколійною залізницею

Такі поїзди в Індії прозвали іграшковими. Вони ходять вузькоколійною залізницею між Сілігурі й Дарджилінгом. Через спалах..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Такі поїзди в Індії прозвали іграшковими. Вони ходять вузькоколійною залізницею між Сілігурі й Дарджилінгом. Через спалах COVID-19 рух на кілька місяців призупинили. Але зараз «іграшкові» поїзди знову курсують серед краєвидів Західної Бенгалії.

Вікна у вагонах великі — так зручніше милуватися природою.

[пасажир]:
«Я вперше їду цим поїздом. Мені дуже сподобалося. Я їду у вагоні з прозорим дахом. Усю дорогу в поїзді грає музика. Погода чудова, тому подорож стала ще приємнішою. Краєвиди відкриваються дивовижні. Кажуть, скоро тут буде ще краще».

Незабаром вузькоколійкою пустять туристичні поїзди. У них будуть вагони-ресторани з прозорим дахом. Там мандрівники зможуть поласувати стравами національної кухні й випити чашечку чаю, вирощеного на місцевих плантаціях.

Дарджилінзьку Гімалайську залізницю додано до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Індії знову пустили «іграшкові» поїзди вузькоколійною залізницеюТенісні корти з підігрівом подовжили сезон ігор в АвстраліїЗа що одну українську казку полюбили в усьому світіДо 95-річчя Вінні-Пуха вийшла нова книжка про його пригодиП’ятирогий баран став зіркою інтернетуПоля квітучого латаття прикрасили ІндіюПомацати й понюхати: у Нідерландах відкрили виставку картин для незрячихКоштовні подарунки від князів та гетьманів виставили на огляд у КиєвіРеквізит із фільмів зі Сталлоне продадуть на аукціоніЯпонка робить картонних роботів і танки