23.12.2021
Телеканал NTD

На Таймс-сквер уперше з’явилося колесо огляду

На Таймс-сквер уперше з'явилося колесо огляду

Помилуватися Мангеттеном із висоти пташиного польоту й зробити унікальне селфі. Така можливість виникла завдяки новому атракціонові...

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Помилуватися Мангеттеном із висоти пташиного польоту й зробити унікальне селфі. Така можливість виникла завдяки новому атракціонові. На Таймс-сквер у Нью-Йорку вперше встановили колесо огляду. Його висота — 33 метри.

[жителька Нью-Йорка]:
«Мені сподобалося. Було дуже весело. Піднятися так високо на колесі огляду над Таймс-сквер — це щось особливе. Чи часто була така можливість? Ніколи».

Колесо вміщує понад 140 осіб. Поїздка триває 12 хвилин. Охочих покататися багато.

Таймс-сквер називають «перехрестям світу». До пандемії це було багатолюдне туристичне місце. Щодня площею проходило 300 тисяч осіб і проїжджало 115 тисяч машин. За рік на Таймс-сквер приходили 50 мільйонів людей.

Коронавірус уніс корективи, і площа вже не така жвава. Новий атракціон має знову привабити людей і нагадати їм, що життя триває.

[Віто Бруно, голова компанії ― оператора колеса огляду]:
«Суспільство знову оживає. Люди щасливі. Нью-Йорк і ця країна потребують щастя прямо зараз».

Утім, не всі в захваті від колеса огляду.

[жителька Нью-Йорка]:
«Можна було просто піднятися на ліфті в якомусь готелі й усе ліпше розглянути. Я проїхалася на колесі, але мене не вразило. Можливо, я просто пересичена мешканка Нью-Йорка».

Квитки коштують від 15 до 35 доларів. Водночас щодня перші 100 осіб, які зробили щеплення від COVID-19, можуть покататися безплатно. Колесо огляду стоятиме на Таймс-сквер до 12 вересня.
Коротке посилання на цю сторінку:

На Таймс-сквер уперше з’явилося колесо оглядуУ високогірному Ла-Пасі проходять перегони на саморобних картахРецепти предків: палестинська сім’я готує східні солодощіРетроавтомобілі проїхалися вулицями ПарижаКолишній індійський інженер уже 30 років робить яскравих ляльокУ Музеї Голодомору відкрили оновлену експозиціюПринци Вільям і Гаррі відкрили статую принцеси Діани в ЛондоніПобачити Шанхай із висоти пташиного польоту: у хмарочосі відкрили готельПоказ «Dolce & Gabbana»: блиск, кольори й символи ВенеціїДо тайського «Королівства тигрів» повертаються відвідувачі