03.11.2021
Телеканал NTD

Церемонію зміни варти біля Букінгемського палацу провели вперше з початку пандемії

Церемонію зміни варти біля Букінгемського палацу провели вперше з початку пандемії

Видовищну церемонію зміни варти біля Букінгемського палацу знову можна побачити в Лондоні. Її не проводили з..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Видовищну церемонію зміни варти біля Букінгемського палацу знову можна побачити в Лондоні. Її не проводили з торішнього березня, коли почалася пандемія коронавірусу. Традиційне розведення варти скасували, щоб не збиралися юрби глядачів.

Нині гвардійці Першого батальйону Колдстрімського полку змінюють армійців гренадерської гвардії. Усі одягнені в знамениті парадні червоні мундири й високі ведмежі шапки.

Варта змінюється під акомпанемент полкового оркестру Колдстрімської гвардії та військового оркестру шотландських гвардійців.

Таку ж церемонію знову проводять і біля Віндзорського замку.

Букінгемський палац є офіційною резиденцією Єлизавети II. Однак королеви на церемонії немає ні тут, ні у Віндзорському замку. Кінець літа й початок осені вона проводить у замку Балморал у Шотландії.

До пандемії урочисте розведення варти біля Букінгемського палацу проходило щодня з квітня по серпень. В інші місяці його проводили через день.
Коротке посилання на цю сторінку:

Церемонію зміни варти біля Букінгемського палацу провели вперше з початку пандемії12 найбажаніших іграшок на Новий рік та Різдво показали в Лондоні$43 мільйони за копію Конституції США: аукціон у Нью-ЙоркуТренажери допомагають австралійцям позбуватися депресіїМорські пейзажі на дні басейну: як розважають дайверів у ГонконзіДитинча мармозетки стало сюрпризом для зоопарку в Північній МакедоніїІндійка зібрала 10 000 традиційних ляльок і виставляє їх раз на рікСвітлові інсталяції пожвавили нічне ОслоФестиваль традицій та ремесел Пакистану проходить в Ісламабаді75-річчю від дня народження Девіда Бові присвятили виставку в Нью-Йорку