28.08.2021
Телеканал NTD

Унікальне ацтекське шоу: танці під місяцем

Унікальне ацтекське шоу: танці під місяцем

Ацтекські танці під місячним сяйвом. На плавучих садках Сошимілко, що на околиці Мехіко, показують нічне шоу...

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Ацтекські танці під місячним сяйвом. На плавучих садках Сошимілко, що на околиці Мехіко, показують нічне шоу. Воно занурює глядачів у доколумбові часи. Такі виступи — місцева традиція. Але цього разу до них додали нові елементи.

[Іорі Дельгадо, продюсер шоу]:
«Ми звикли бачити ці історії у виконанні традиційних танцюристів чи фольклорних колективів. Цього разу залучено акробатів, танцюристів, проєкції, спецефекти, тварин. Це має зовсім інакший вигляд, дуже цікавий, дуже технологічний».

Так місцева влада хоче повернути туристів. Відколи почалася пандемія, їх помітно поменшало. Глядачі лишилися задоволені.

[глядачка]:
«Мені все сподобалося. Люди тут привітні, їжа — смачна й дуже корисна, а видовище — неймовірне. Значно краще, ніж я очікувала».

[глядачка]:
«Це абсолютно інша культура, щось нове. Нам дуже сподобалося, і ми під великим враженням».

Плавучі сади Сошимілко внесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Їх часто називають «Мексиканською Венецією». Острови побудували ацтеки, і спочатку вони охоплювали понад вісім тисяч гектарів. Тут вирощували різні культури: від харчових до декоративних.

Коли сюди прийшли європейці, площа садів почала скорочуватися, частину водойм осушили.

Сьогодні мексиканці стараються відродити спадщину предків і традиції вирощування сільгоспкультур.
Коротке посилання на цю сторінку:

Унікальне ацтекське шоу: танці під місяцемТрадиційні сокири як і раніше роблять на ЗакарпаттіУ високогірному Ла-Пасі проходять перегони на саморобних картахABBA випустить перший за 40 років новий альбомМайкл Корс показав свою колекцію наживо вперше з початку пандеміїВиставка в музеї Прадо: чому жінки писали маленькі картиниПодивитися на акулу: як із небезпеки зробили перевагуРояль на воді: Лондоном плаває незвичайне судноГігантський візерунок: у Киргизії виготовляють унікальні килимиЄгипетський ніндзя: фанат черепашок-ніндзя здійснює дитячу мрію