24.05.2021
Телеканал NTD

Ретроавтомобілі проїхалися вулицями Парижа

Ретроавтомобілі проїхалися вулицями Парижа

Вінтажні, рідкісні й дорогі. 700 ретроавтомобілів їдуть вулицями французької столиці. Тут проходить літнє ралі «Через Париж»...

Дата завантаження: 2021-10-24

video

Вінтажні, рідкісні й дорогі. 700 ретроавтомобілів їдуть вулицями французької столиці. Тут проходить літнє ралі «Через Париж».

На щорічний захід з’їхалися автомобілі, мотоцикли, автобуси й трактори з усієї Франції та з інших європейських країн.

Наприклад, ця пара з Нідерландів приїхала сюди на британському двомісному спортивному автомобілі «triumph» 1967 року.

[Ян Стібік, учасник параду]:
«Щоб дістатися сюди, ми подолали 500 кілометрів. Сьогодні проїхалися Парижем. Просто чудовий день».

Колона стартувала від Венсенського замку й проїхала біля найвизначніших пам’яток і місць Парижа: Ейфелевої вежі, Тріумфальної арки й Монмартру.

[Людовик Валадьє, учасник параду]:
«Цікаво, що багато хто нам махає. Якщо їхати на звичайній машині, такого не буває. Але якщо ти на старовинній машині, тебе постійно вітають, і це приємно».

Дорогою водії спонтанно зупиняються, щоби поспілкуватися з перехожими.

[перехожий]:
«Відмінний сюрприз. Я би хотів, щоб цей захід «Через Париж» проводили щонеділі. Вони приїжджають і від’їжджають, і ці машини всюди — не знаєш, куди дивитися».

[перехожа]:
«Чудово, коли прості перехожі, такі як я, можуть стати частиною цієї події і відчути душевну спорідненість з усілякими автомобілями. Наприклад, тут є старовинний «chevrolet». Мої батько й мати ще в п’ятдесятих їхали на такому на своє весілля».

Захід проходить у Парижі вже вчотирнадцяте.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ретроавтомобілі проїхалися вулицями ПарижаТрадиційні сокири як і раніше роблять на ЗакарпаттіЄгипетський ніндзя: фанат черепашок-ніндзя здійснює дитячу мріюКвітковий фестиваль в Іспанії: море квітів і дзеркалаЯк в Індії та Кенії відзначають Всесвітній день слонів«Carolina Herrera» показала колекцію для гламурних і казкових жінокТенісні корти з підігрівом подовжили сезон ігор в АвстраліїГладіатори в обладунках з’явилися в Центральному парку Нью-ЙоркаВії, нігтики й масаж: ярмарок Olympia Beauty повернувся до ЛондонаНезвичайний рекорд: 30 прапорів України підняли на повітряних кулях